Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Call-Girls 29354
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη συνάντηση στον χώρο μου. Η βαθμολογία είναι ενδεικτική λόγω του περιορισμού του συστήματος του bou λόγω λίγων κριτικών. Συμπεριφορά γραφείου: όχι σωστή γιατί ήθελε στο άψε-σβήσε να διαλέξω μια κοπέλα να τελειώνουν με εμένα, στυλ λαϊκής αγοράς. Η κοπέλα: μιλάμε για μιλφ γύρω στα 35, με αρκετά καλό πρόσωπο και ακόμη καλύτερο σώμα. Ολοκάθαρη περιποιημένη με προσεγμένο σέξι ντύσιμο και εσώρουχα. Αγγλικά δεν το κατέχει και πολύ αλλά το αναπληρώνει αξία με το σέρβις της. Φιλάκια, γλωσσόφιλα απλόχερα, χάδια που σε καυλώνουν αμέσως και στήθος στη θέση του με πεταχτές ρώγες. Δυνατή πίπα με ικανοποιητικό deepthroat και γλείψιμο των αρχιδιών. Αν την αφήσεις μπορεί να σε τελειώσει έτσι σε λίγα λεπτά! Ωραίο καβάλημα από μεριά της, με κυκλικές κινήσεις της λεκάνης που με οδήγησαν να τελειώσω σε αυτή την στάση. Μπάνιο, χαλάρωση με μασάζ από την μεριά της καλό και αισθησιακό. Όταν ο μικρός μου "ξαναξύπνησε" νέα πίπα πιο καλά από πριν, γύρισμα στα 4 όπου δεν κλέβει και με ωραία βογγητά από μεριά της. Συνέχεια σε ιεραποστολικό με δίπλωμα των ποδιών της στα οπίσθια μου και προκλητικούς μομφασμούς με το πρόσωπο και την γλώσσα της. Άλλο που δεν ήθελα και τραβήχτηκα προς το πρόσωπο όπου και έχυσα στο στόμα της χωρίς να βιάζεται να τα φτύσει. Η γυναίκα με λίγα λόγια ξέρει να σε φτιάξει, να σε εκτονώσει και να τιμήσει τα χρήματα που δίνεις. Επανάληψη μάλλον ναι κάπου στο μέλλον. Ξελάσπωσε με την στάση της την γελοία συμπεριφορά του γραφείου. Ας προσέξουν λίγο... από εμάς ζουν και βασιλεύουν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
441
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, piko

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού