Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 33305
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση incall με το ραντεβού να κλείνετε τελευταία στιγμή. Η κοπέλα με υποδέχτηκεμε μια ρόμπα και εσώρουχα ωστόσο από την πρώτη στιγμή τα vibes δεν ήταν ιδιαίτερα θετικά. Από εμφάνιση ότι βλεπετε στις φωτό δίχως τη λάμψη. Ηλίκια γύρω στα 30, από Μόσχα.

Αγγλικά ελάχιστα ωστόσο δεν χρειάστηκε πολύ google κανα δυο φορές μόνο . Αφου έγιναν οι συστάσεις και μετά από ένα γρήγορο ντουζακι, περάσμα στον αγώνα.

Η κοπέλα είναι έμπειρη στο κρεβάτι αλλά έχει συμπεριφορά studio girl, που θέλει να έχει τον ελεγχο προκειμένου να εκτε΄λέσει το προγραμμά της. Δεν νομίζω να το κάνει επίτηδες, έτσι έχει μάλλον μάθει. Για εμένα, που είμαι GFάκιας δεν μου ταιρίαζουν αυτά. Την σταμάτησα και προσπάθησα να της εξηγήσω, ανταποκρίθηκε αλλά φαινόταν να είναι έξω από τα νερά της και αυτό επηρέασε και εμένα.

Η κοπέλα κατα τα άλλα φιλάει με γλώσσα, δέχεται περιποιήση και το απολαμβάνει . Η πίπα της είναι καλούτσικη με περιθώρια όμως αρκετης βελτίωσης.

Δυστυχώς η χημεία μεταξύ μας δεν ήταν και η καλύτερη δυνατή, δεν έσπασε ο πάγος. Η κοπέλα δεν χαλάρωσε όπως έπρεπε και έγω από την άλλη ήμουν αρκετά αγχωμένος, έτσι τα πράγμτα κίνήθηκαν σε χαμηλά επίπεδα. Με χρήση πολύ τζελ αντέχει γρήγορους ρυθμούς χωρίς παράπονα ωστόσο κόλωσε στο CIM.

Συνοψίζοντας η κοπέλα δίχως να είναι άσχημη ή φόλα θα πρέπει να μάθει να GFάρει και να είναι πιο χαλαρή, δίχως τόσο πολύ φρένο. Αυτή τη στιγμή είναί μάλλον συνηθισμένη στα μπαμ-μπαμ και δεν αφήνετε. Σε άλλους συναγωνιστές που δεν είναι αγαπούληδες μπορεί να αποδίδει καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτατος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
16.430
Πόντοι:
16.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Karelis69, Constantinos27 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2022
Μην ανησυχείς ίσως ελάχιστοι έχουν χημεία με αυτήν!
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, redb και 3 άλλα μέλη
18 Φεβρουαρίου, 2022
Χειρότερο πράγμα για αγαπούληδες σαν εμάς είναι να έχουν πρόγραμμα οι κορασίδες...
Σου γαμάνε το είναι σου γενικά... δεν ξέρω αν αξίζει να συνεχίσεις. Αν ήταν σαν ψάρι έξω από το νερό μάλλον είναι επειδή υπάρχουν αρκετοί επιβήτορες εκεί εξώ Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, srek7 και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2