Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Call-Girls 17556
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βρέθηκα με την Πέγκυ μετά από συνάντηση με φίλους, κατανάλωση μπύρας και Ινδικού φαγητού. Σπάνια πίνω τον Βόσπορο. Αλλά στο φαί, δίνω πόνο. Τα τρία γερόντια που ήταν μαζί μου, λες και ήτανε συνεννοημένοι, με κράτησαν σε χαμηλά επίπεδα μάσας. Ως εκ τούτου, δεν είχα βαρύνει, και είχα όρεξη για νέες βιζιτικές γνωριμίες. Συγκεκριμένος στόχος δεν υπήρχε. Τελικά μετά από αναζήτηση σε διάφορα γραφεία, ο κλήρος έπεσε στην Πέγκυ του Μάγου.

Καταγωγή, δηλώνει Τσέχα, ενώ στο Μάγο γράφει Σέρβα. Εντάξει, εγώ είμαι ο Τόμας Βατσλίκ και το σαητ έχει την τιμή να φιλoξενεί τον τερματοφύλακα του Ολυμπιακού. Ντυμένη με ένα τζιν και μια μπλούζα που τόνιζε το πλούσιο στήθος της. Όμορφη και περιποιημένη. Αφού φρεσκαρίστηκε, βγήκε τυλιγμένη με την πετσέτα που μόλις αφαιρέθηκε παρουσιάστηκε ένα ζουμερό κορμί, με πιασίματα και τατού που θα δυσανασχετήσει τους μοντελάκηδες του σαητ. Εμένα όμως όχι, μιας και εκτιμώ λίγο παραπάνω τέτοια κορμιά.

Ξεκινήσαμε τον αγώνα με φιλιά στο στόμα και γλείψιμο από μεριά μου στις πανέμορφες βυζάρες της και στις ρόγες. Αν δεν είχα διαβάσει τις προηγούμενες κριτικές των συναδέλφων, θα ορκιζόμουν ότι έτσι την έφτιαξε η μητέρα φύση. Τόσο ωραία και καλή δουλειά έχει γίνει. Ασχολήθηκα για αρκετά λεπτά μαζί τους. Κάνει πολύ καλό στοματικό, τον βάζει βαθιά στο στόμα της, με φτυσίματα και γλείψιμο στις σε όλο το μήκος και πλάτος και στις μπάλες. Το όργανο μου, το οποίο είχε στα χέρια της και στο στόμα της η Πέγκυ τόση ώρα, κοιτούσε το ταβάνι.

Πήρα από το κομοδίνο ένα προφυλακτικό και πριν προλάβω να της το δώσω, το είχε αρπάξει η ίδια από το χέρι μου και μου το είχε φορέσει. Ξάπλωσα ανάσκελα. Ανέβηκε επάνω μου και καθώς κουνιόταν, τα χέρια μου άγγιζαν το έμβλημα της γυναικείες θηλυκότητας, το υπέρτατο όπλο της Πέγκυ, που εκείνη την ώρα πήγαινε πότε δεξιά και πότε αριστερά, πάνω κάτω, με ένα τρελό ρυθμό και που έκαναν τα μάτια μου που το θαύμαζαν να γυρίζουν ανάλογα. Τα ίδια και σε ιεραποστολικό που την γύρισα, μέχρι που ήρθε το περήφανο τέλος στο προφυλακτικό.

Όπως είπα και στην αρχή της κριτικής, δεν είναι μοντελέ σώμα, είναι όμορφη, με ένα ωραίο και μεγάλο στήθος, και που σίγουρα το καλοκαίρι στις παραλίες θα αναγκάσει πολλά σερνικά κεφάλια να μην γυρνάνε να κοιτάξουν αλλού εκτός από τα κανόνια της Πέγκυ. Δεν κάνει αγγαρεία και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.556
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, james034, TOMCRUISE και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2022
Θα έχει δουλειά στο Μπέργκαμο ο Βατσλικ.... Αντε να δούμε...
review reaction 1 Zebu, hornyasfuck
17 Φεβρουαρίου, 2022
Ρε παλιόγερε...μετά από φαγοπότι..... Ασάλιωτα !!!!! Είσαι πολύ δυνατός.... Γιούπιιι!
Με πρόλαβες με το μωράκι.....πάντα τέτοια... Προσκύνημα
review reaction 1 Zebu, hornyasfuck
17 Φεβρουαρίου, 2022
Τσεχοσέρβα από το Λαζαράτι...Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, par7
17 Φεβρουαρίου, 2022
Ρε παιδες, αυτη δεν ειναι η πεγκη που ηταν στο Υουr Angels ????
...Την ειχα δει παλιά, δυνατή καυλα....
review reaction 1 hornyasfuck, Zebu
17 Φεβρουαρίου, 2022
H γνωστη peggy αλλαξε γραφειο βλεπω....
review reaction 1 hornyasfuck
18 Φεβρουαρίου, 2022
Τι τσέχα ρε τύπε.....Αλβανουρι μπαμπάτσικο είναι ........ πλάκα μας κάνεις......
review reaction 1 George_1969
18 Φεβρουαρίου, 2022
@par7

Συνέχισε τώρα να διαβάζεις και μετά την αναφορά για Τσεχίες και Σερβίες...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7