Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κωνσταντίνα λοιπόν. Ελληνίδα κάπου στα 28-30, μάχιμη με πολλά χιλιόμετρα στους στίβους τόσο του αγοραίου έρωτα όσο και της «Ελληνικής πορνοβιομηχανίας». Δεν ήξερα ποια ήταν όταν την κάλεσα. Η κοπέλα έχει γίνει γνωστή από την συμμετοχή της σε ταινίες (με αρχαιοελληνικό όνομα) και έχει περάσει από διάφορα γραφεία. Είναι πολύ εύκολο να καταλάβετε ποιάν εννοώ και έχει επίσης αναφερθεί σε σχόλια Γερο-μύστης. Όπως είπα δεν ήξερα ότι ήταν η συγκεκριμένη, στην κουβέντα με την ίδια αναφέρθηκαν αυτά. Μπορείτε λοιπόν να βρείτε πολλές photos όσον αφορά την εμφάνισή της.

Οι τωρινές photos του γραφείου είναι ακριβέστατες όσον αφορά το σώμα. Μιλάμε για ορισμό του stacked, χυμώδους σφιχτού κορμιού, με περήφανο φυσικό στήθος, κωλάρα και ωραία πόδια. Όμορφο, έκφυλο πρόσωπο που εμένα με φτιάχνει πάρα πολύ. Ύψος καθαρό στο 1,70. Piecing σε πρόσωπο, στήθος, αφαλό και κλειτορίδα. Αναρίθμητα tattoo που είναι όμως πολύ καλά σχεδιασμένα και τοποθετημένα στο κορμί της ώστε δένουν πολύ καλά με την υπόλοιπη εικόνα.

Ήρθε ντυμένη με ένα vinyl παντελόνι, μπουστάκι και perfecto (όχι δερμάτινο) που ήταν έτοιμο να εκραγεί Ναι!. Φορούσε πέδιλα και ωραίο άρωμα. Προσεγμένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Μπήκε μέσα με χαμόγελο και έδειξε από την αρχή ότι είναι έτοιμη για όλα. Εξαιρετική συμπεριφορά, πολύ φιλική, εντελώς ακομπλεξάριστη και συνειδητοποιημένη. Το social που είχαμε ήταν πραγματικά απολαυστικό.

Στον αγώνα : 0-100 σε 3 sec. Όλα στο κόκκινο, χωρίς κόφτες! Γλωσσόφιλα και γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια (κυριολεκτικά). MF και dt με το eyeliner να φτάνει στο πάτωμα! Είναι εκεί, το ζει, είναι sub, ζητάει και άλλο και άλλο και άλλο… μέσα σε ακατάληπτους διάλογους κάβλας! Κόλαση ξανά…

Συμπερασματικά : Όπλο Νο2 (σαν το piercing που διαπερνά την ρώγα της)!!!

Ps1 : Να προλάβω κάποιους συναγωνιστές. Το ποια είναι μπορείτε να το καταλάβετε εύκολα. Δεν το γράφω ακριβώς σεβόμενος την επιθυμία της κοπέλας, του γραφείου ή και των δύο(δεν ξέρω και δεν ρώτησα) να μην αναφέρεται ...

Ps2 : Εμφάνιση στο 7.5 αντικειμενικά (για εμένα μεγαλύτερη). Με ένα 7+8 είμαι ΟΚ.

Ps2 : Όπλο Νο2 σε συνέχεια της προηγούμενης κριτικής μου. Back to back ονειρικές συναντήσεις! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mallias20, delipas, Elganador και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2022
Γιασαν ρε μάγκα!!! Επιτέλους, ένας άνθρωπος που έβαλε τα πράγματα στην θέση τους...
review reaction 1 old boy, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1