Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τελευταία μέρα σήμερα για το κορίτσι... Λύπη
Θα μας ξανάρθει σε 3-4 μήνες όπως μου είπε.
Όπως έγραψα και στο τίτλο μοιάζει με Αγγλίδα μουνάρα που συναντάς στο Λαγανά ή στο Κάβο για όσους έχουν πάει. Έχει και την προφορά ακριβώς. Δεν φαίνεται για Ρωσίδα αν και αγαπάει πολύ τη χώρα της όπως μου είπε και τον Πούτιν. Καπέλο

Τηλεφωνώ στους αγγέλους και κλείνω Σόνια πολύ εύκολα όπως πάντα. Είχα κάποιες αμφιβολίες όσον αφορά το σώμα στην αρχή αλλά μόλις άνοιξε η πόρτα ανακουφίστικα. Το κορίτσι έχει πολύ ωραίο κορμί είναι ο ορισμός της χυμώδεις γυναίκας. Όσο πρέπει , ούτε περισσότερο , ούτε λιγότερο. Ότι δείχνουν οι φωτογραφίες ακριβώς . Έρωτας Βυζάρες φυσικές πολύ ωραίες να τις χαίρεσαι και κώλο "not bad" αλλά ούτε κάτι το φοβερό.


Πρόσωπο πολύ ωραίο αν και θα την προτιμούσα με τα μαλλιά κάτω. Όλες τα πιάνουν για να τις βολεύει στην πίπα. !!

Ευγενική και αρκετά επικοινωνιακή. Έμπειρη στο χώρο ξέρει τι κάνει.
Στον αγώνα το μωρό δεν λέει πουθενά όχι. Δίνει φιλιά με γλώσσα. Ασχολείται συνέχεια μαζί σου , δεν κάθεται να περιμένει να κάνεις κίνηση.
Τις αρέσει η πίπα και να στον φτύνει συνέχεια. μου έπαιρνε πάνω από 10 λεπτά πίπα ενώ έπιανα τα βυζιά της. Αν είσαι ξυρισμένος γλύφει και αρχίδια. Παραλίγο να τελειώσω όπως το έκανε η ρουφιάνα Σαλιάρισμα

Κάναμε αρκετές στάσεις ενώ δεν ξεκολλούσα από τις βυζάρες της με αυτή να προσπαθεί να τον βάλει όλο μέσα στο μουνάκι της. Είναι στενή και χρησιμοποιεί τζελ αλλά δεν με πείραξε καθόλου.
Αν δεν έφευγε τόσο γρήγορα θα την προτιμούσα και πάλι . Όποιος προλάβει σήμερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
7.487
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kwstasxat, Annapurna και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού