Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264218
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλημερα σας. Συναντηση με την Σοφια που τοσα πολλα ειχα ακουσει και διαβασει. Ας παμε πρωτα στο γραφειο οπου η συμπεριφορα του ηταν καλη.
Για την Σοφια τωρα. Η συμπεριφορα της πολυ καλη , επικοινωνιακη και με το χαμογελο και συγουρα ειχε την διαθεση να σε ικανοποιησει. Δυστηχως ομως διαβαζοντας τοσα πολλα ειχα αποκομισει την εντυπωση της γυναικας που θα μπει στο δωματιο και θα εχει τον πρωτο ρολλο και ουσιαστικα θα σου κανει σεχ αυτη και οχι εσυ. Δεν θελω να αδικησω την κοπελα αλλα εμενα δεν μου το εβγαλε αυτο . Ισως να φταιω και εγω. Εχει σωματαρα με την εννοια οτι εχει καμπυλες αλλα ειναι απολυτως σφιχτη , βυζαρες και συγουρα δεν κλεβει σε τιποτα. Θα βαλω ισως στο αν θα την ξανασυναντουσα μονο και μονο για να μην την αδικησω και για να μαι συγουρος στις εκτιμησεις μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
280
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Makis99, james034 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2022
Δεν βαρεθήκατε να γράψετε βάλ'τες κριτικές για βλαψετε το κορίτσι....κάτσε ρε μάγκα να έρθει το καλοκαίρι και μας ενημερώνεις...
review reaction 1 stsven
09 Φεβρουαρίου, 2022
Σε προκαλώ να με συναντήσεις ,θα στο πληρώσω εγώ το ραντεβού, μόνο και μόνο για να έχεις ιδέα, γιατί τώρα σε βάλανε! Εδώ είμαι...και εγώ θα πω ότι με συνάντησε.... Είσαι??? Για να σε δώ..
review reaction 1 Rensten, Katerina, koskam και 10 άλλα μέλη
09 Φεβρουαρίου, 2022
Φίλε τι κριτική είναι αυτή. Δεν λες τι σε πείραξε, ούτε λεπτομέρειες. Δεν υποστηρίζω κάτι, αλλα να είμαστε πιο συγκεκριμένοι. Μια φορά τη συνάντησα εγώ κ μου φάνηκε πολύ πουτανα στο κρεβάτι, τα κάνει όλα χωρίς αναστολές.
review reaction 1 Rensten, Dragon18, stsven και 1 ακόμα μέλος
09 Φεβρουαρίου, 2022
Με ψεύτικες και βαλτές κριτικές δεν μπορείτε να " λασπωσετε " ένα από τα καλύτερα ονόματα του χώρου. ...
Και το λέω σαν συνάδελφος...
review reaction 1 Katerina, djantonis666, Dragon18 και 2 άλλα μέλη
09 Φεβρουαρίου, 2022
Sofia magic δεν μου κερνάς εμένα το ραντεβού κ αστον να λέει. Οι περισσότεροι ξέρουν ποια είσαι.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, piato, james034
09 Φεβρουαρίου, 2022
Ούτε εσυ δεν τα πιστεύεις αυτά που γράφεις
review reaction 1 Rensten, Katerina, nteminio_nik και 5 άλλα μέλη
09 Φεβρουαρίου, 2022
Δεν ξερω προφανως λεπτομεριες του ραντεβου σου. Κατα την ταπεινη μου γνωμη το χαρακτηριστικο της Σοφιας ειναι σιγουρα η μεγαλη διαθεση και οι πρωτοβουλιες στο sex. Οταν εφυγα απο το ραντεβου εγω τουλαχιστον ειπα ναι ειδα κατι σto sex που δεν το κανω καθε ημερα με την κοπελα μ ας πουμε... See u all around!!!
review reaction 1 Rensten
10 Φεβρουαρίου, 2022
Το ποια είναι η Σοφία το λένε οι πολλές κριτικές της.
με τα λεγομενα σου εχεις καταφερει να εκνευρίσεις μενα τη Σοφια τα κοριτσια και φίλους που γνωρίζουμε ποια είναι η Σοφία.
η ετεροχρονισμένη κριτική και τα λεγόμενα τις παραπεμπει σε ψεύτικη, βαλτη κριτικη
review reaction 1 Sofia_Magic
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8