Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H Ελενα ειναι ελληνιδα, την εκοψα γυρω στα 24 με 25 και εχει αδυνατο σωμα με ομορφες καμπυλες. Οι φωτογραφιες της ειναι ελαχιστα διαφορετικες και αφορουν μονο λεπτομερειες στο δερμα.
Το βυζι της αν και μικρο ειναι ομορφο και οι ρωγες της ερεθιζονται οταν τις γλυφεις.
Στο προσωπο εμενα μου αρεσε λογο του οτι γενικα μου αρεσουν οι Ελληνιδες και οταν της το ειπα χαρηκε ιδιαιτερα.
Στις προσπαθειες μου για φιλια ενω στην αρχη με δυσκολεψε μετα με φιλησε με πραγματικη επιθυμια.
Ειχε κανει καλη προετοιμασια και απο καθαριοτητα δεν θα μπορουσε να κανει κατι περισσοτερο.
Ανοιγει πολυ ωραια τα ποδια της και ευχαριστιεται το γλειφομουνι και καυλωνει. Σαν ανταλλαγμα μου εκανε ενα στοματικο πολυ ωραιο με γλυψιμο στα παπαρια.
Ειναι ιδιαιτερα καλη στο cowgirl, ξερει να κουνιεται και οι εκφρασεις στο προσωπο της ειναι καυλα.
Στα τεσσερα ειναι οπως την βλεπετε στις φωτογραφιες, χυνεις μονο και μονο που την σκεφτεσαι. Το νιωθει το γαμησι και τα βογγητα της ακουγονται ωραια, αυτα με εκαναν να χυσω την πρωτη φορα.
Ο δευτερος γυρος εγινε με την ιδια καλη συμμετοχη και στο τελος εχυσα στην κοιλια της.
Η αληθεια ειναι οτι μια ωρα μαζι της ηταν λιγη και αυτο ηταν το μονο που με στεναχωρησε οταν εφυγα.
Ειναι απο τις γυναικες που χαιρομαι που κανουν αυτην την δουλεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., geroksouras, THV και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού