Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296545
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση με την Ιόλη 3 φορά. Οχι οτι τις προηγουμενες 2 πέρασα τέλεια αλλα όλο το πακέτο και η συμπεριφορά τις
( χαμηλοβλεπουσα) οταν μπαίνει στο δωμάτιο λέω δεν μπορεί κάπου θα δω και την έκρηξη που λένε και οι υπόλοιποι αλλά τζίφος.
Πιπα: μέτρια δεν το περνει όλα στο στόμα αλλά περνάει την βάση
Σεξ: από πάνω οταν ανέβηκε το βλέμμα που έβλεπα ήταν αδιάφορο και αντικαβλωτικο δεν το έχω ξαναζήσει για να το πω διαφορετικά. Στα τέσσερα μετά καλύτερα ήταν ωραίο κωλο αλλά και εκεί περίμενα να δω κάτι αλλά τίποτα σαν κομοδίνο καθόταν μετά γυρνάει και μου τον παίρνει πίπα να με τελειώσει .είχα ξενερώσει οσο δεν παει.τελειωμα στο στόμα .Δεν θέλω και προσπαθώ να μην γράφω άσχημες κριτικές για κοπέλες. Αλλά οι εποχές είναι δύσκολες για όλους. Πρέπει αυτά που πληρώνουμε να πιάνουν τόπο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 TOMCRUISE, gasper, anthotypos και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2022
οι "ανεξαρτητες" τα τελευταια χρονια δεν αξιζουν ειδικα στο 120 παρτε γραφειο καλυτερα με 140 ασε που αμα βρουν καλυτερο ραντεβου σε ακυρωνουν. δεν λεει αυτο το εργο εγω το γυρισα μονο γραφειο
review reaction 1 petergsp, paparovicz, O.Y.K
09 Φεβρουαρίου, 2022
Αγαπητέ gymaster εσυ και οι περισσότεροι κρίνεται αυστηρά τις ανεξάρτητες επειδή σας παίρνει . Όταν πληρώνεται 200 σάρες σε γραφείο και ας τρωτοί φόλα το κάνετε αβαβαω επειδή δεν σας παίρνει .
Εξαλου ΚΑΤ έμε αυτή η κριτική μπάζει από παντού .
Αναρωτιέμαι γιατί κάποιος να δει μια κοπέλα τρεις φορες εφόσον δεν παιρναει καλά ποιος ο λόγος ? Δεν αναρωτιέσαι
Α
ασωτος40
09 Φεβρουαρίου, 2022
φιλε ασωτος40 ναι εχουμε φαει και φολες και θα ξαναφαμε εχεις δικιο , αλλα δεν μπορουμε να χαιδευουμε αυτακια και να μην μιλαμε ...
οι "ανεξαρτητες" θα πρεπει να ειναι παντα ποιο φθηνες απο τα γραφεια κ γενικοτερα ποιο δοτικες αυτος ειναι ο κανονας για εμενα .
οταν τωρα σου βγαινει σχεδον το ιδιο (+20) εγω προτιμαω τα 25 χρονα πιπινια των γραφειων αφου η διαφορα ειναι μικρη.
αααα και μην ξεχναμε οταν καποια αξιζει γραφουμε και καλα λογια να σου θυμισω την anna110, ποια παλια nagia κ.α
review reaction 1 f21
09 Φεβρουαρίου, 2022
νομιζω ειναι δικο σου θεμα αποκλειστικα.
εφοσων ειδες οτι και τη δευτερη φορα δε σου εκανε, επρεπε να πας αλλου.
σε τετοια ποσα και ανω, δεν πρεπει να δινετε τριτες ευκαιριες πιστευω.
μπορει και να μη σε γουσταρε η τυπισσα και να ερχοταν μονο για τα φραγκα, ιδιως τετοιες δυσκολες εποχες.
προμοτορες υπαρχουν παντου και παντα απο παλια.
review reaction 1 djantonis666, gymaster, f21
09 Φεβρουαρίου, 2022
#ασωτος40 όπως είπα και στον πρόλογο .ηθελα να δω ...οταν μπαίνει στο δωμάτιο λέω δεν μπορεί κάπου θα δω και την έκρηξη που λένε και οι υπόλοιποι αλλά τζίφος.....Τέλος παντων πάμε για αλλά .επίσης δίνω και δεύτερες και τρίτες ευκαιρίες αν και δεν είναι οι εποχές για τέτοια..
f21
f21
review reaction 1 gymaster, ασωτος40
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5