Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν έχουμε και λέμε…
Όπως έχω γράψει Ιρέν είναι παλιά καραβάνα σίγουρα 35 +++ Κρατιέται όμως πολύ καλά και στο πρόσωπο και στο σώμα βάζει κάτω πολλές μικρότερες.

Με υποδέχτηκε με εσώρουχα και ένα κολιέ – αλυσίδα στη μέση με ψηλοτάκουνα, χαμογελαστή και αρκετά κοινωνική, ίσως της άρεσα και εμφανισιακά.

Άρχισε τα φιλιά και τα χαϊδέματά ενώ φαινόταν ότι έχει πολλή όρεξη και ήτανε χαμογελαστή , Τώρα δεν ξέρω αν είχε πάρει κάτι ?…

Δεν έχει κάτι αρνητικό σε εμφάνιση ή στο σώμα καλή σε γενικές γραμμές αλλά όχι και top, σίγουρα μια νεότερη στα κυβικά της που έχει όρεξη έχει να δώσει πολλά περισσότερα. Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι στα του αγώνα δεν ήτανε τούρμπο.

Παίχτηκαν συνολικά τρεις γύροι… Αρκετά καλή πίπα, παίρνει πρωτοβουλίες στο σεξ και αλλαγή ένααλλαγή στάσεων… Στο μασάζ δεν το έχει.
Ο πρώτος γύρος έφυγε σχετικά γρήγορα αλλά οι δύο επόμενοι είχανε αρκετό σφυροκόπημα στο οποίο δεν είπε όχι και έδειξε να το γουστάρει έχει τον τρόπο να χειρίζεται την αντοχή της και δεν τα φτύνει εύκολα.

Καλή πίπα με αρκετό σάλιο σε γρήγορο ρυθμό είτε και αργο όπως το ζητήσεις…
Φώναζε αρκετά χωρίς να φαίνεται ψεύτικο στον αγώνα γι’ αυτό και κάποια στιγμή έβαλε και πιο δυνατά την τηλεόραση ?…
Δε νομίζω να ξεχνάω κάτι οπότε για όποιον του αρέσουνε τα στεγνά κορμιά τύπου μοντελέ αξίζει μια επίσκεψη !!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.632
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Διαγραμμένο μέλος 201295, monstercock greece και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού