Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 15 10
Call-Girls 45824
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα να πάρω έσκορτ απτην πρωτοχρονιά πολυς καιρός για μένα που έπαιρνα 3 την ημέρα παλιότερα.
Έχω αρχίσει να αραιωνω απτό εσκορτιλικι γιατί πλέον τα έχω ζήσει σχεδόν όλα και τα οικονομικά στενεύουν.Μπαινω όμως στο bou και παρακολουθώ τι μέλι γενέσθαι οπότε το 5/5 της συγκεκριμένης κοπέλας δεν με άφησε αδιάφορο σε συνδυασμό με την όμορφη εμφάνιση της.
Ηρθε ντυμένη γραμματέας μαύρο παντελόνι άσπρο πουκάμισο ορεξάτη αεράτη της είπα σε παινευουν όλοι στις κριτικές ήρθα να δω αν ισχύει.Χαμογελασε πονηρά και άρχισε να μου τρίβεται.
Γλωσσόφιλα αμέσως της έβαλα μουσική και μου έκανε αισθησιακό στριπτίζ.
Παρόλο που έχω δει τα πάντα με ενθουσίαζε η ιδέα ότι η κοπέλα είναι και κούκλα έχει και όρεξη και ότι οι συμπαίκτες δεν είχαν άδικο η δεν υπερεβαλαν.Μου κατέβασε το μποξερακι και άρχισε μια πίπα που είχε χέρι στην αρχή και λίγο δόντι αλλά μετά έκανε push ups ρουφώντας τον Steve μου.Της αρέσει το γλύψιμο στο 69 δέχεται δάχτυλο μπροστά γενικά το ζει ακούραστη σε όλες τις γωνιές με το που στηνομουν σε ένα έπιπλο ερχοταν αμέσως και ανέβαινε πάνω μου.Μόλις λίγο κουραζομουν πίπα φουλ και δώστου.Είχα να τον παίξω και 3-4 μέρες οπότε στονπρώτο γύρο της λέω θέλω cim και θα σου δώσω το έξτρα.Χαμογέλασε με έσπρωξε πίσω και μου λέει relax παίρνοντας μου μια πίπα διαρκείας όπου κατέθεσα πολύ υλικό ενώ εκείνη ρουφούσε ακόμα και όταν είχα τελειώσει.Στον δεύτερο γύρο το τελείωμα είχε πάλι πίπα διαρκείας όπου έκανε ένα σπατουλαριστο γλύψιμο στις μπάλες οικειοθελώς όπου τελείωσα παίζοντας τον.Κιεκει κράτησε παραπάνω αφοτου είχα τελειώσει.
Δεχεται δαχτυλα στο στόμα της μπατσακια πιάσιμο απ'τα μαλλιά και γενικά το ζουσε δεν το έκανε αγγαρεία γουστάρει το σεξ.Μιλησαμε την ώρα που ετοιμαζόταν μου είπε ότι είναι φίλες χρόνια με φελισια κάνουν ντουο αλλά οχι λεσβιακό.Σκεφτομαι να δοκιμάσω και φελισια και αφού θα έχουμε γνωριστεί και οι 3 να γίνει το duo...Θα δείξει.Επισης πολύ σημαντικό όπως είπαν και οι υπόλοιποι τα φιλιά της που τα δίνει απλόχερα με όρεξη σε ολο το ραντεβού.Γενικά η Misley είναι όπως θα πρέπει κάθε σωστό εσκορτ δεν σου τρώει χρόνο δεν γκρινιάζει πουθενά δεν βγάζει ψεύτικες κραυγές και κοπλιμέντα δεν λέει όχι δεν ζητάει λεφτά μπροστά δεν βάζει ξυπνητηρια.Είναι εκεί για να περάσετε καλά και οι 2 να κάνει την δουλειά-ευχαρίστηση τιμώντας τα λεφτά της και δικαιολογώντας τις κριτικές της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, George_1969, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού