Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχει έρθει και άλλη φορα...Μήνυμα στο γραφείο και ήταν στην πεντάδα που έστειλαν.Απο τις υπόλοιπες η πιο ενδιαφέρουσα μπορώ να πω από φωτογραφίες.Απο κοντά δεν διαφέρει και πολύ αν και με το που την είδα επικεντρωθηκα στις βυζάρες της.Οταν έβγαλε όλα τα ρούχα αποκαλύπτεται και ένας πολύ ωραίος καλοσχηματισμένος κωλος.Τα φιλιά διστακτικά δεν άνοιγε όλο το στόμα αλλά όταν ζεστάθηκε ξεκίνησε να είναι πιο δοτική.Φουλ γλωσσοφιλα παίξιμο με τη κλειτορίδα της καλό και πολύ παιχνίδι.Μου πήρε πίπα στα όρθια ενώ έβαζε και τις βυζάρες της ενδιάμεσα για περισσότερη καύλα.Ο roughfucker την έχει περιγράψει καλά και αυτο με βοήθησε σαν επιλογη.Βυζαρες που ξέρει να τις χρησιμοποιεί.Παιχτηκαν δύο γύροι σεξ και έδειχνε να το προσπαθεί.Στα μέσα της ώρας λυθηκε και τα έδωσε όλα.Μονο και μόνο για τις βυζάρες στο μέλλον θα ξανατιμηθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
5.189
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, gpd, arwstaki10 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2022
Ο ραφΦάκερ την έχει βαθμολογήσει με 4 & 6 για πρόσωπο κ σώμα αντίστοιχα, ενώ εσύ με 8άρια!!
Και μπορεί ο Ραφ να την αδίκησε αλλά μήπως εσύ ήσουν πολύ επιεικής....ειδικά στο σώμα, που αν υποθέσουμε ότι είναι κ τέρμα φωτοσοπιασμένη....ε πως να το κάνουμε, η κοπέλα φαίνεται πολύ στρουμπουλή! Δεν μου κάνει για 8άρι...

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1