Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα συνάντηση με την μιλφάρα Νάντια συννενόηση άψογη κανονίστηκε από την προηγουμένη μέρα το ραντεβού.Στα της εμφάνισης εγώ είμαι φαν των milf οπότε πρόσωπο αρκετά συμπαθητικό,βυζάρες 4 άρια φυσικά,μουνάκι ξυρισμένο και κωλάρα απίστευτη.Στα του αγώνα δυο γυρους έριξα ο πρώτος τελείωσε με σέξ και πραγματικά κρατιομουν να μην τελειώσω στην τέλεια ακαποτη πίπα που μου έκανε και ο δεύτερος γύρος αφέθηκα στο τέλειο τσιμπούκι με μπόλικα φτυσίματα που έκανε και τελείωσα στο στόμα της.Ενδιάμεσα περιποιηθηκα
2 φορές και εγώ το μουνάκι της το οποιο ήταν πεντακάθαρο και μοσχοβολούσε και μου έκανε και χαλαρωτικό μασαζάκι.Αυτά από εμένα για την καταπληκτική συνάντηση που είχα με την Νάντια η οποία για εμένα είναι άψογη επαγγελματίας,δεν κοιτάει καθόλου την ώρα,ούτε κοιτάει να σε ξεπεταξει και το κυριότερο προσπαθεί να ικανοποιήσει την κάθε σου επιθυμία,επισης τα κάνει όλα και συμφέρει με τέτοια τιμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
928
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 koumanidas, kablomenos90, Ntaffy2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2022
Τυπε πολυ υψηλές βαθμολογίες για πρόσωπο και σώμα βλεπω ενω από τις φωτό την κοβω για μπαζο.
08 Φεβρουαρίου, 2022
Αδερφέ συναγωνιστή σε πληρωσε ή την πληρωσες; Με τα λεγόμενα σου και τα 8αρια στην εμφάνιση που της έδωσες μάλλον σε πληρωσε...... ή εννοείς άλλη κοπέλα! Είπαμε περασες καλά, αλλά μη σπρώχνεις τόσο!!
Έχουμε πει, άλλο υπηρεσίες και άλλο εμφάνιση!
08 Φεβρουαρίου, 2022
Θα μπορούσες να μου στείλεις το τηλέφωνο της παρακαλώ
08 Φεβρουαρίου, 2022
Πως θα επικοινωνήσω φιλε με την κοπέλα
08 Φεβρουαρίου, 2022
Ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικά κριτήρια εγώ έκρινα και βαθμολογησα αυτό που είχα απέναντι μου μια γυναίκα 40+ με συμπαθητικό πρόσωπο για την ηλικία της την οποία άνετα θα παρατηρουσα στον δρόμο και ακόμα δεν παροτρυνα με το ζόρι κάποιον να πάει μαζί της απλά τόνισα ότι προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη της.
review reaction 1 Sexyjoanna
09 Φεβρουαρίου, 2022
Πως θα εποικηνωνισουμε μαζί της ψάχνω τον αριθμό της μέρες τώρα
09 Φεβρουαρίου, 2022
@Nibo20 Βιασου τυπε και βρες το μη το χάσεις το κελεπουρι.
09 Φεβρουαρίου, 2022
τύπε Κώστα κατάφερες να κάνεις μιά κριτική που ούτε τιμή λες (δεν μετράει για τιμή η χρέωση του δίωρου) ούτε υπηρεσίες (άναλ ; πίπα ακά τελειωτική στάνταρ ή έξτρα ; ) ούτε και πού βρίσκεται η κυρία.
Τύποι που ψάχνεστε, βρείτε αγγελία Νάντια40 ή ρωτήστε στο Κ132..
15 Φεβρουαρίου, 2022
Καλα εσενα ολες μπαζα σου φαινονται
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9