Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλημερα σύντροφοι, θα αναφερω την εμπειρια μου με την Κωνσταντίνα γιατι αξιζει να αποτυπωθεί και να μεινει εδω στα πρακτικα.
κοπελα στα 25-28 απο κοντα, με εμφανιση σεξοβομβα.οι φωτό ακριβεστατες.
μαλλι λιγο πιο κατω πο καρε,απο κομμωτηριο και σολαριουμ για λιγο χρωμα,μου αποκαλυψε το σωμα της ευκολα γιατι δε φοραγε και πολλα πολλα.
μουνακι λειο,κωλοτρυπιδα λεια,αδουλευτη,βυζι ονειρο και φυσικο,επιδερμιδα φουλ επιστρωμένη με λοτιον κτλ που ειχε αποδώσει σε αφη και αρωμα.
αρχισα να της γλυφω το μουνακι στο πρωτο πεντάλεπτο του ραντεβου,καθως η γκομενα με επιασε απο τα μούτρα απτη πορτα.
κανει εξαιρετικη πιπα (εχει παρει σιγουρα πολλες), με τεχνικη,με χερι και χωρις,με σαλιι και ρουφηγματα και φτυσιματα και προστυχολογα στο ενδιαμεσα.
η κοπελα ζει το γαμησι της και προσφέρει απολαυση.στη μια ωρα γαμιομασταν τα 40 λεπτα γεμάτα χωρις να κραταω ρολογια.
δε γουστάρει ρομαντικο γαμησι,οποτε να εχετε αντοχες,γιατι εγω προσπαθησα...δε θα το κρύψω..απλα ακομα μου εχει μείνει το γαμησι της.

χαρακτηριστικο που δυσκολα θα το ξεχασω σαν σκηνή ειναι που τη γαμουσα μπροστα απο εναν καθρέφτη που εχω στο σπίτι και κοιτιοταν και παραμιλαγε, "κοιτα ποσο ωραια με γαμας","κοιτα τι ωραιο πουτανακι γαμας",θα ήθελες αυτη τη γκομενα εδω που βλεπω στον καθρεφτη να τη ειχαμε εδω να τη γαμαγαμε παρεα??" και μιλαγε για τον εαυτο της...γουσταρει μπινελικια να ριχνει και μα τρώει,την καυλώνουν μου ειπε πολυ πανω στο γαμησι.

επισης χαρακτηριστικό δεύτερο ειναι που επαιζε συνεχεια το μουνι της..

προσωπικα απο τις καλητερες εμπειριες μου εως τωρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
615
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, kwstasxat και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2022
τα ελληνικα της ειναι κανονικα ή καταλαβαινεις οτι ειναι αλβανο ??
07 Φεβρουαρίου, 2022
Τελικά είναι η Φαίδρα η δεν είναι;;
07 Φεβρουαρίου, 2022
"κωλοτρυπιδα λεια,αδουλευτη"

εισαι σιγουρος οτι πηγες σιγουρα με κων/ντινα (φαιδρα) ???Χμμμ;

"κοιτιοταν και παραμιλαγε, "κοιτα ποσο ωραια με γαμας","κοιτα τι ωραιο πουτανακι γαμας",θα ήθελες αυτη τη γκομενα εδω που βλεπω στον καθρεφτη να τη ειχαμε εδω να τη γαμαγαμε παρεα??" και μιλαγε για τον εαυτο της"

αυτα μου θυμιζουν ατακες αννυς πορνοσταρ απο σπαρ, δηλαδη για γελια Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3