Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Σάντυ την είχα βάλει και σε προηγούμενο τουρ της στο ματι αλλά δε τόλμησα τότε
Μετά τη κριτική του shadow είπα πρέπει να το φάω και προχωρήσαμε σε επίσκεψη στο σπίτι μου.
Μαρεσουν οι γυναίκες με τύπο,τα λίγο μαγκάκια όπως έγραψε ο συναγωνιστής από κάτω και αυτό ήταν η αφορμή.

Σάντυ, ωραίο γκομενάκι σε εμφάνιση και σε ντύσιμο.Εσκασε με μαύρο κολάν ,ψιλοτακουνες μαύρες μπότες,παλτό απέξω και ένα μαλλί να αγγίζει τα κωλομερια.
Προστυχοφατσα αλλά όμορφη,ελαφρά χειλάκια παραπάνω που της πάνε και φιλί με το καλησπέρα.
επίσης απτήν είσοδο τσεκαρε και τις ορέξεις ή το μέγεθος του πιτσιρικά ανάμεσα στα πόδια μου και χαμογέλασε.
Με είχε καυλώσει από πριν θα πω την αλήθεια και εκείνη την ώρα με αποτελείωσε αλλά έβαλα τις μηχανές στο ρελαντί,κάτσαμε λίγο καναπέ,είπαμε δύο τρεις κουβέντες και μετά ξεκινήσαμε το χαμουρεμα.
Γκομενάκι που το χαμουρευεις σε κλαμπ εύκολα...Αγγλικά μια χαρά επικοινωνία καλή.
Γουστάρει Ελλάδα στα ++++++ της.

Γυμνή είναι πάνω κάτω οι φωτό της.σωμα για γαμησι, για να το χαρείς και να το παιδεψεις.
Έκανε ένα κότσο στα γρήγορα και κατέβηκε να αρχίσει το σπατουλαρησμα στο πουτσο.
Έχει καλή τεχνική στη πίπα,κοιτάει διαβάζει και διορθώνει μόνη της,σαν τα antispin και τις ηλεκτρονικές υποβοήθησεις στα σύγχρονα αυτοκίνητα.
Της είχα πει από την αρχή θέλω να τελειώσω στο στόμα της και με τελείωσε εκεί,έτσι στο τσιμπούκι πάνω,το κατέχει.
Περάσαμε μπανάκι χωριστά,και δεύτερο γύρο καπάκι να γευτώ τις τρυπουλες της.
Γουστάρει και αυτή γλυφομούνι και σαλιωμα,πεντακάθαρο λείο μουνάκι για τους λάτρεις του γλυψιματος σαν εμένα.
Στο γαμησι ενώ είχα τη τάση να την γκαζωσω δε ξέρω γιατί μου έβγαλε λίγο αγαπούλα και προδερμ,την αγκάλιαζα και την πηδαγα σαν ζευγαράκι ερωτικό.

Το έχω ξαναπάθει με γκόμενα μαγκάκι,μου έβγαλε το αντίθετο .

Πέρασα πολύ καλά,λόγο δεύτερου γύρου που αρχίσαμε αργά ,έκατσε και 5 λεπτά παραπάνω χωρίς βιασύνες και παράπονα και άγχος.
Ωραίο Τυπάκι,ωραίο μουνάκι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.599
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mysterious, olddog και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού