Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230804
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όταν ασχολείσαι με τον αγοραίο έρωτα είναι κάποιες κοπέλες που πρέπει να τις πάρεις. Πώς είναι σε μια δουλειά που πρέπει να κάνεις κάποια σεμινάρια για να ανέβεις επίπεδο... Κάπως έτσι!

Η Λίζα έχει φτιάξει ένα μύθο γύρω από το όνομα της. Ευλόγησον Παλιά στο χώρο από τις κοπέλες της Γλυφάδας με τον μάνατζερ που πολλές μετά έγιναν πορνοστάρ κτλ κτλ.

Πλέον θεωρώ είναι πιο εύκολο να την βρεις μέσω instagram γιατί παλιά είχες 10% πιθανότητες να σου δώσει το νούμερο της από εδώ και 5% να απαντήσει μετά στο viber. Νομίζω είναι σε περίοδο που ανοίγει τον κύκλο της. Αγγελούδι

Εμφάνιση ότι έχουν πει οι τόσες κριτικές . Όμορφη κοπέλα καυλιάρα. Όχι τίποτα μοντέλο κτλ. Κωλάρα απίστευτη. Είναι το δυνατό της σημείο. Βυζί πολύ μέτριο 1,5 και δεν είμαι σίγουρος αλλά το ένα είναι μικρότερο από το άλλο. Δεν παίρνω όρκο. Ύψος 1,65 . Κλασσικό καυλάκι που βλέπεις περνώντας από το κομμωτήριο, φοράει κολάν και θες να το σκίσεις. Ασάλιωτα
Φιλιά άφθονα , σεξ αντέχει όσο δυνατά θες. Δεν λέει όχι. Πίπα αρχοντική ωραία. Το κατέχει και μπορεί να σε τελειώσει εύκολα .
Συστήνεται για μεγάλα ραντεβού διότι εκτός από Ελληνίδα μπορείς να πεις πολλά πράγματα . Ευγενική κοπέλα πάντα.

Έμεινα αρκετά ικανοποιημένος. Την γάμησα πολύ δυνατά και θα την έβλεπα και πάλι εύκολα.
Νομίζω η τιμή πλέον είναι 120€ . Τι να πω παντού αυξήσεις ! Μαλακία

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.463
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koumanidas, GALLAS και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2022
120 με κωλο?
review reaction 1 Ικτίνος, hornyasfuck
03 Φεβρουαρίου, 2022
Έκλεισες ραντεβού μαζί της μπράβο φίλε μου είσαι τυχερός .
Α
ασωτος40
review reaction 1 Ικτίνος, hornyasfuck
03 Φεβρουαρίου, 2022
Δεν πήρα κώλο ! Νομίζω είναι +50€
review reaction 1 hornyasfuck
03 Φεβρουαρίου, 2022
Εμενα με επιασε μαλακα και μαλλον με τρελες καυλες
Πριν 3 εβδομάδες που τη συνάντησα για πρώτη φορά μου πήρε 150€ χωρίς κωλο
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, Ικτίνος
04 Φεβρουαρίου, 2022
Σκεφτομουν και γω να την κλεισω αλλα οτι να ναι λεει στις τιμες σε αλλους χαμηλοτερα αλλους ακριβοτερα και μενα 150 μου χε πει, +50 κωλος
αλλα αμα ειναι να δωσω 150ε τα δινω σε γραφειο και δεν ψαχνω κιολας εαν θα την βρω και εαν θα μπορεσει κτλ.
review reaction 1 hornyasfuck
04 Φεβρουαρίου, 2022
Φίλε @in-out, γιατί λες ότι σε έπιασε Κώτσο; Εάν πέρασες καλά, εάν κούμπωσε η μεταξύ σας φάση και τελικά εάν υπήρχε η λεγόμενη χημεία, χαλάλι της. Δεν θα συμφωνήσω μαζί σου. Εάν τώρα δεν υπήρξαν όλα αυτά που προανάφερα, τότε απλά ήταν ένα αποτυχημένο ραντεβού.
review reaction 1 hornyasfuck
06 Φεβρουαρίου, 2022
Φίλε Makedonas1971 δεν είπα ποτε ότι δεν περασα καλα ισα ισα που έγινε πολύ καλη μαχη, απλά θέλω να πω ότι δεν εχει σταθερή τιμή, μάλλον οπου σε βρει. Τελος πάντων εδω τα δίνουμε σε αλλες και περναμε χαλια.
review reaction 1 Makedonas1971
06 Φεβρουαρίου, 2022
@in-out. Με βρίσκει απολύτως σύμφωνο το νόημα της τελευταίας σου παραγράφου. Κι αν δεν έχουμε δώσει σε φόλες χρήματα. Τουλάχιστον αυτή αξίζει, ξέρει να γαμιέται και με κάποιους πολύ λίγους (ελάχιστους), μπορεί και να γουστάρει...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8