Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες!

Το κορίτσι, μου φαινόταν ωραίο από τις φωτογραφίες, αλλά δεν ήμουν πολύ σίγουρος, παρόλα αυτά διάβασα και τις κριτικές και το έκλεισα το ραντεβού.

Το κορίτσι, είναι αρκετά όμορφο, έχει ωραίο κορμάκι, όχι γυμνασμένο αλλά σωστό σε αναλογίες. Κωλαράκι στρογγυλό και τουρλωτό, δερματακι απαλό, βυζακι τέλειο με ωραίο πιάσιμο. Φατσα, καυλωτικη, προς το άγριο, το έκφυλο, που θες να την σκίσεις επιτόπου!

Στην επικοινωνία, δεν είχαμε πρόβλημα, μιλάει καλά Αγγλικά, εάν και δεν χρειάστηκε ιδιαίτερα, γιατί μπήκε κατευθείαν στο ψητό.

Φιλάει με γλώσσα, όχι από την αρχή, αλλά μετα φουλ. φουσκωμένα χειλάκια που βοηθήσαν και στην πιπα. Έμπειρο το κορίτσι μας ίσως και από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει! Το δουλεύει πολύ καλά με αρκετό σαλακι και χωρις χέρια! Δέχεται δάχτυλο, γούσταρε που τις έπαιζα με το μουνακι της. Το γαμήσι πολύ έντονο και σε πολύ γρήγορο ρυθμό! Η κοπέλα γουστάρει σεξ και το καταλαβαίνεις αμέσως!! Στον δεύτερο γύρο μετά από κάποιες εναλλαγές τη αφίσα όλο πίπα! Επιμένω από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει … με το βλέμμα της καρφωμένο στα μάτια μου! απλά μέσα στην καυλα!!

Πολύ καλή εμπειρία, την προτείνω μαγκες μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 doc_lin, Weruloa, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού