Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συγνώμη αλλά θα υπερβάλλω. Θα υπερβάλλω γιατί μου έκανε μάλλον το καλύτερο γαμήσι 2021-22...Η Kristina από την τελευταία μας φορά ήταν πολύ βελτιωμένη. Σωμα λεπτο γυμνασμένο με πόδια άψογα. Η κοιλίτσα έφυγε τελείως και τα βυζια πήραν τα πάνω τους με την ρωγα τελείως καβλωμενη συνεχώς και ας έχει σιλικόνες. Ο κωλος απλα δεν υπάρχει και το gap Kristina είναι όνειρο. Το προσωπο το βρήκα όπως πρέπει για την ανάλογη ηλικία
των 35. Απίστευτα ορεξάτο το γαμήσι, με φτύσιμο χαστούκια παντού, δάκτυλα παντού και πολύ ένταση Ναι!. Μασαζ στο διάλειμμα πολύ καλό και πιπα για έναρξη ν.2 αισθησιακά με πολύ γλύψιμο παντού. Στο cow έδωσε ρέστα με τις πατούσες στο κρεβάτι να χοροπηδάει πάνω μου και στην αλλαγή σε ιεραποστολικα τα πόδια τέρμα πίσω και εγω σφυροκοπημα με όλη μου την δύναμη Έρχεται ροπαλιά. Αλλαγη στα Κατσικογάμης με την όμορφη πλάτη και τον κωλο σε τέλεια αρμονία με τις τρύπες να φαίνονται φάτσα κάρτα. Must ο αντίχειρας στο κωλοτρυπιδι όταν σφυροκοπημα έπεφτε στο μουνι. Νομίζω ότι δεν μου έχει στηθεί καμία άλλη τόσο καλά στα Ασάλιωτα Περασα φανταστικά και ναι τελικά η εμπειρία και η ηλικία μετράει. Αν είχα να προσαψω κάτι είναι το εξής. Καλο ειναι όταν παμε full για τα extra ας μην αναφέρεται ότι είναι extra διότι προσπερνάμε.Φιλικη συμβουλή προς όλα τα κορίτσια...Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.340
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kwstasxat, THV και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2022
Συμφωνώ με τα έξτρα αλλά υπάρχουν πολλοί μαλάκες που το παίζουν χαζοί όταν πάνε να τα πληρώσουν...
Άλλωστε αυτό διδάχτηκαν από τα γραφεία και εμένα με ξενερώνει αρκετά, αλλά ανάλογα με τη περίπτωση όταν θα ρωτήσω αρχή αρχή τι της αρέσει και τι όχι, πετάω και τα δικά μου έξτρα που θέλω σαν νορμάλ συζήτηση.
review reaction 1 andronikos3, Bartender 74, das379 και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1