Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 32 10
Call-Girls 60205
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
31 ο μήνας σήμερα και πάμε δυνατά για Φεβρουάριο ,είπα να τον κλείσω με δυνατό ραντεβού.
Ζήτησα από το τηλεφωνικό των Αγγέλων τι προτείνουν σε πορνό άγριο και η απάντηση ήταν ξερό ΣΤΕΦΑΝΙΑ.
( Θα πω ότι είχε μπει στο μάτι και σε προηγούμενο τουρ της αλλά δεν έκατσε)

Πάμε κατευθείαν στο ψητό, η Στεφανία είναι η κλασική Ουκρανα πόρνη καυλιάρα που θέλει να την λες εσκορτ πόρνη γι'αυτό και είναι πιο κυριλέ στο παρουσιαστικό της θα έλεγα.
Γουστάρει όμως την ιδιότητα της σιγουρα.

Όταν ήρθε έμεινα λίγο μλκς με τη πρώτη επαφή.σακακι παλτό καπαρτινα,μπότες ψηλές και δύο κωλομαγουλα να φενοντε ελαφρά....ΕΛΕΟΣ πήγε να σπάσει το καυλι μου απτή πόρτα
Χαμόγελο ντροπαλό..λέω όλα μαζί εδώ ήρθαν και έκατσαν,θα βγάλει η γκόμενα ανωμαλίες και καύλες.

Παρουσίασε το κορμί της ενώ γδυνοταν, και στη συγκεκριμένη σκηνή έμεινα μαλακας με τη βυζαρα της.
Μου είπε έχει παχύνει λίγο τελευταία,εγώ τη βρήκα σωστή σε αναλογίες με βυζί κωλο κτλ.
Ξεκινήσαμε με πίπα που ξέρει να τσιμπουκωνει και να σε κοιτάει, να παπαριαζει όλη τη περιοχή.
Τη γύρισα 69 ,ήταν ήδη μούσκεμα, γεύτηκα τα υγρά της απτό πεντακάθαρο μουνακι τής.

Αλεξίπτωτο πλαγιάς και άρχισαν τα όργανα.
Θα πω μόνο ότι έγινα μούσκεμα μέσα στο κρύο.ιδρωσε τη φανέλα,γουστάρει μπινελικι και κάρφωμα και με τρέλανε.
Σπάνια βγαίνω εκτός εαυτού στο γαμησι,η γκόμενα είναι μια απόλαυση ακριβώς για αυτό.
Χύσιμο δύο φορές στα βυζιά της και την μια πήγανε λίγο και στο πρόσωπο,δεν είπε τίποτα το καυλακι.

Στανταρ επανάληψη αποδω και περα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
8.582
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, OUROBOROS, kwstasxat και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού