Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 215050
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την μικρή Βανέσα την είχα προσέξει η αλήθεια πριν λίγο χρονικό διάστημα μαζι φυσικά και με άλλα κορίτσια του μάγου αλλά κάτι με είχε τραβήξει περισσότερο προς αυτή (μάλλον τα κόκκινα μαλλιά θα πω εγώ αν θέλω να φιλοσοφησω)
Η επικοινωνία με το γραφείο ήταν μια χαρά και σε 40 λεπτά ήταν στο χώρο μου ?
Η Βανέσα λοιπόν είναι ένα μικρό κορίτσι γεμάτο ενέργεια και διάθεση που αν θα την είχες γειτονισα θα προσπαθούσες να πας να ζητήσεις ζάχαρη μπας και γλύψεις....
Όμορφο προσωπάκι, νεανικό με την φρεσκάδα του και με ανοιχτόχρωμα ματάκια! Από σώμα θα αντικρίσεις ένα petit girl, αδύνατο αλλά οχι μονο κοκκαλα και με ένα στήθος ,φυσικό, που κάνει τη διαφορά σε σχέση με το υπόλοιπο σύνολο.
Ήρθε με διάθεση και ήταν πολύ ευγενική μπορώ να πω όπου αράξαμε 2-3 λεπτά να πιούμε κάτι μέχρι να πάει να κάνει μπάνιο και να φρεσκαριστει.
Όταν επέστρεψε μόνο με την πετσέτα αντίκρισα τα τατουάζ της σε διάφορα σημεία του σώματος όπου εμένα προσωπικά μου άρεσαν.
Ξεκινήσαμε φιλιά όπου υπήρξε πάθος και σιγά σιγά τα χάδια!
Η κοπέλα ξέρει πως να σε ευχαριστήσει και ξεκίνησε με στοματικό όπου περιποιήθηκε τα πάντα όλα και για αρκετή ώρα χωρίς βιασύνη, εκεί την γύρισα ανάποδα για να ανταποδώσω όπου διέκρινα και για πρώτη φορά το μουνακι της που ήταν περιποιημένο στο φουλ όπου το απόλαυσα όσο μπορούσα γιατί ήταν τρυφερό.
Ανέβηκε επάνω μου όπου δεν σταμάτησε καθόλου να με χαϊδεύει και να με φιλάει καθώς απολάμβανα να είμαι μέσα στο υγρό της μουνακι. Κάποια στιγμή αποφάσισα πως ηρθε η ώρα του ιεραποστολικού οπου είναι φουλ ελαστική και προσπάθησα να μπω όσο πιο βαθιά μπορούσα χωρίς να διαμαρτυρηθει καθόλου εβγαζε αρκετέςκραυγές (ελπίζω να μην άκουσαν οι γείτονες) μέχρι να έρθει το τέλος μέσα της μετά από αρκετή ώρα που την πεδεψα ?
Μπανακι παρέα και επιστροφή στο κρεβάτι όπου είχαν μείνει 10 λεπτά και δεν υπήρχε χρόνος για έξτρα.
Τα είπαμε λίγο και γενικά φάνηκε να είναι ωραίο τυπακι και ευγενική όπου και στη συζήτηση της είπα ότι θα γράψω και κριτική και μου είπε πως θα είμαι ο πρώτος που το κάνει.
Και έτσι όπως έχουν περάσει λίγα λεπτά από την αποχώρηση της τηρώ την υπόσχεση μου και θα πω ότι το κορίτσι αξίζει και όποιος την επιλέξει θα είναι τυχερός πιστεύω. Εγώ πάντως ήμουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, anthotypos, Βανέσα Magic και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2022
Φαίνεται δυνατό και με τη κριτική σου μας έφτιαξες τη διαθεση
review reaction 1 Makedonas1971, shadow123
31 Ιανουαρίου, 2022
στοματικο και σεξ πως ηταν?
review reaction 1 shadow123
31 Ιανουαρίου, 2022
Τα γούστα για το τι αρέσει στον καθένα μας μπορούν να διαφέρουν αλλά από διάθεση η κοπέλα ήταν τρομερή
31 Ιανουαρίου, 2022
Είναι πολύ καλό κι ενδιαφέρεται να κάνει καριέρα. θέλει να αφήσει το αποτύπωμά της στον χώρο...
review reaction 1 shadow123
01 Φεβρουαρίου, 2022
Kwstas545 πολύ πολύ καλή.
Είναι αυτό που σου έγραψα ότι εξωτερικά μπορεί κάποιος να μου πει ότι εμένα δεν μου αρέσει ή μου αρέσει αλλά από διάθεση και συμμετοχή ήταν πόλυ πολύ καλή και στο στοματικό και στο σεξ
review reaction 1 anthotypos
01 Φεβρουαρίου, 2022
Εχει μεγαλα μουνοχειλα και κλειτοριδα?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6