Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γοητευμενος απο τα καλη της νεαρης κυριας Αρτεμιδος υπεβαλα μεσω ΠΜ αιτημα συναντησης που εγινε αμεσως αποδεκτο και κανονισαμε συναντηση σε γνωστο ξενοδοχειο ημιδιαμονης του Μεταξουργειου. Παρολες τις αντιξοοτητες λογω των εντονων καιρικων φαινομενων των τελευταιων ημερων η συναντηση εγινε σχεδον στην ωρα της . Η Αρτεμις , οπως εχει γραφει σε προηγουμενες κριτικες, ειναι μια νεαρη γυναικα με πλουσιες καμπυλες, δυνατο κορμι ωραια ματια υπεροχα χειλη, που δεν τα εχει για φιλιμα, πραγμα σεβαστο λογω της υγειονομικης καταστασης της χωρας! Μ αρεσε το στοματικο της μ αυτα τα υπεροχα χειλη της, παρολο που δεν το εχει το deepthroat, ηταν πολυ ερεθιστικο καθως και η ανταποδωση του εκ μερους μου αν κρινω απτις αντιδρασεις του κορμιου της. Καναμε δυο στασεις . Στην αρχη αυτη απο πανω μου και κατοπιν doggy. Eκει εκανα το λαθος , που τοκαναν κι αλλοι πριν απο μενα, να μη δεσω τα ματια και να τ αφησω να βλεπουν τους υπεροχους γλουτους της Αρτεμιδος να παλονται. Οσο κι αν προσπαθησα να κρατησω δυναμεις για να επισκευτω και την αλλη φωλιτσα της δεν το κατορθωσα. Πηρα ομως την υποσχεση της Αρτεμιδος οτι θα συμβει κατα την επομενη συναντηση μας. Περασα καλα ! Νασαι καλα Αρτεμιδα! Τα λεμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, monstercock greece και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2022
Συγνώμη αγαπητέ αλλά γέλασα.
Μου θυμίζει παλιά κάτι αλβανιδες (μικρό το α) που έλεγαν πως είναι από Λουτράκι η Κόρινθο .
Ακόμη και πειραγμένο που είναι το πρόσωπο τα χαρακτηριστικά της Σλάβικης φυλής δεν σβήνονται εύκολα.
Ας είναι , μην της χαλάμε την ματαιοδοξία . ?
review reaction 3 koumanidas
30 Ιανουαρίου, 2022
Τυπε, (πρυτανης)
η κοπελα ειναι Ελληνιδα.
review reaction 1 Πρυτανης
30 Ιανουαρίου, 2022
Καταρχάς η εθνικότητα μου είναι ελληνική ! Είμαι βέρα Ελληνίδα και είμαι περήφανη για αυτό ! Απ' όπου κ αν καταγομουν ομως, ΕΓΩ δεν θα είχα πρόβλημα να το πω με το χαρακτήρα που έχω ! Η περιοχή απ' όπου κατάγομαι (νησί, χωριό) δεν σε αφορά!
Επίσης , οι Αλβανοί δεν είναι Σλάβοι ...
Επίσης , το πρόσωπο μου στις φωτό δεν είναι πειραγμενο , δείχνω ΜΟΝΟ χείλη !
Ποιος σε έβαλε κ τι θες να πετύχεις με αυτή τη βλακεία που πέταξες ;;;;;
(Ρητορική ερώτηση)
Με τις υγείες σας!
review reaction 1 Διανοούμενος, Πρυτανης, koumanidas και 1 ακόμα μέλος
01 Φεβρουαρίου, 2022
Ζήτω συγγνώμη από τους εμπλεκόμενους , το σχόλιο μου προοριζόταν για άλλο πόστ και εκ' παραδρομής μπήκε σε αυτή την κριτική.

Κύρια /Κύριε το σχόλιο θα διαγραφεί πάραυτα.
Συγγνώμη κ πάλι .
04 Φεβρουαρίου, 2022
"Εχει υπεροχα χειλη, που δεν τα εχει για φιλιμα, πραγμα σεβαστο λογω της υγειονομικης καταστασης της χωρας".
Τι μαλακιες διαβαζουμε Θεε μου! Ρε παιδια καποια πραγματα, ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ πλεον σε ολους.

Πχ ετσι και βρεθεις σε κλειστο χωρο με ενα αλλο ατομο, για διαστημα εστω και ελαχιστων λεπτων, η μεταδοση του Κοβιντ -19, εχει πιθανοτητα ανω του 99%, κι ΑΝ μιλαμε για την Ομικρον μεταλλαξη, εκει παμε στο 1.000%, δλδ ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουρο!
Οποτε ειτε φιλησεις, ειτε δεν φιλησεις καθολου τον παρτενερ σου, απολυτως καμια σημασια ΔΕΝ εχει. Επισης και οι πληρως εμβολιασμενοι, μια χαρα κολλανε και μια χαρα μεταδιδουν (ειδικα την Ομικρον).
Αυτα ΔΕΝ χρειαζεστε να ειστε του ιατρικου κλαδου, οπως ειμαστε καποιοι αλλοι, για να τα ξερετε αυτα. Και τρελα δλδ, αν ακομα δεν τα εχετε καταλαβει και εμπεδωσει.

ΥΓ. Η κοπελα δεν δινει φιλια, ειτε γιατι εχει καποιο δεσμο/συναισθηματικο δεσιμο, ασχετα τι μπορει να λεει εδω (οτι πχ δεν εχει κανενα), ειτε επειδη νιωθει μια ενδομυχη απεχθεια, βαθια μεσα της γι΄αυτο που κανει. Και μην μου πειτε τωρα ειναι CG, αφου ΔΕΝ νοειται CG χωρις γλωσσοφιλο, οπως και φουλ προγραμμα χωρις πρωκτικο.
Αυτα που γραφω δεν ειναι μομφη για την κοπελα, μπορει καλλιστα σε ολα τα υπολοιπα που κανει να ειναι κορυφη, κι παρα πολυ ενταξει ως ατομο.
review reaction 1 review reaction 6 Makis99, koumanidas
05 Φεβρουαρίου, 2022
Easyrider . Ζητω να διαγραψειες τη φραση "Τι μαλακιες διαβαζουμε Θεε μου!" και να μην ξανασχολιασεις στο μελλον γραφομενα μου εδω μεσα με παρολοια φρασεολογια._
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6