Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 17 10
Call-Girls 74669
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Update και αυτό επειδή παρατήρησα σημαντικές προσφορές σε σχέση με την προηγούμενη συνάντησή μου μαζί της. Καταρχήν, οι καινούργιες της φωτό, πρέπει να είναι οι πιο άσχετες φωτό σε σχέση με την πραγματικότητα. Αναφέρομαι σε αυτές τις σχεδόν σκοτεινές και όχι στις διάφορες σέλφις. Στο πρόσωπο δείχνουν λοιπόν μία κοπέλα πιο άσχημη από ότι στην πραγματικότητα, αλλά στο κορμί δείχνουν σαφώς κάτι πολύ καλύτερο από ότι τελικά θα συναντήσεις. Και εδώ είναι η βασική διαφορά σε σχέση με την συνάντησή μου μαζί της πριν κανένα χρόνο περίπου. Η γκόμενα έχει μπαταλέψει επίσημα. Δεν ήταν άλλωστε κροσφίτερ, αλλά πλέον υπάρχει μπάκα και επιπλέον η μέση συνολικά έχει γίνει σωσίβιο. Οι βυζάρες και ποδάρες παραμένουν, αλλά το μπυροκοίλι χαλάει πολύ την εικόνα. Επίσης, στη περίπτωσή μου, συνέβει αυτό που είχαν πάθει άλλοι στο τέλος του προηγούμενου τουρ της, όπου είχε κλατάρει και στον αγώνα ήταν μάλλον τεμπέλα. Αυτό βίωσα και εγώ (τεμπέλιασμα) και δυστυχώς όχι αυτό που έζησε ο ραφφακερ, αλλά και εγώ ο ίδιος κατά την προηγούμενη συνάντησή μας. Οπότε, καταλαβαίνετε γιατ η επανάληψη είναι στο όχι και τον χαμηλό βαθμό απόδοσης. Να μη ξεχάσω, τα Αγγλικά παραμένουν ανύπαρκτα, οπότε επικοινωνία μέσω γούγλη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, maradona7, kamikaze73 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2022
Δυστυχώς και εγώ την πάτησα και την επέλεξα. Λύπη
review reaction 1 hornyasfuck
29 Ιανουαρίου, 2022
sorry αγαπητε, μετα απο 4 ραντεβου απανωτα στην πεθανα
review reaction 3 hornyasfuck, Jack Skellington, paparovicz
29 Ιανουαρίου, 2022
Έμενα με ενοχλήσαν τα παραπάνω κιλά. Από συμπεριφορά δεν είχα κανένα παράπονο.
review reaction 1 hornyasfuck
29 Ιανουαρίου, 2022
εμενα παιδες τα παραπνω κιλα στην κοιλια δε με ενοχλησαν καθολου γιατι ειναι μεγαλη πουτανα κι ανταποκριθηκε παντου 100%..
εξαιρετικα δυσκολο να βρεις τετοιες υπηρεσιες σε μοντελε κορμι...μονο η jessica παιζει αυτη τη στιγμη και σε υπηρεσιες και σε κορμαρα
review reaction 1 hornyasfuck, paparovicz, Jack Skellington
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4