Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οσο πιο πολύ έβλεπα τις φωτογραφίες της Kristina, τόσο πιο πολύ ήθελα να την συναντήσω. Σήμερα πηρα στο γραφείο οπου απάντησε αμέσως η τηλεφωνήτρια, ευγενική
και πρόθυμη να σε εξυπηρετήσει , με ενημέρωσε οτι σε δυο ωρες θα είναι διαθέσιμη η κοπέλα για incall ραντεβού, συμφώνησα να την δω αμεσα και με ενημέρωσε για το μέρος.
Φτάνοντας στο ξενοδοχείο ανεβαίνω στο δωμάτιο, της χτυπάω την πορτα και ακούω τα τακούνια να πλησιάζουν. Η πορτα ανοίγει και βλεπω ενα γλυκο πλασματακι με ξανθα μαλλια και με
χαμογελο να με καλωσορίζει, μπαίνοντας μέσα αμέσως μου δίνει φιλι στο στομα, μου δειχνει το δωμάτιο και ρωταει αν θα μπω για ντουζακι. Αμέσως βγάζω ρούχα και κατευθύνομαι για
ντουζακι οπου στην πορτα με σταματάει και με αρχίζει στα γλωσσοφιλα , κατάφερα και κρατήθηκα και δεν την πηγα αμέσως στο κρεβατι.
Η κοπελα εχει λεπτο μοντελε σωμα ,υψος 1,70περιπου, πολυ ωραια πρόσωπο και ματαρες, στήθος ενισχυμένο 3αρι. Κατευθειαν αρχισαμε τα γλωσσοφιλα , βαθια οσο δεν παει,
μετα απο ωρα κατευθύνθηκε προς τα κατω και ξεκινησε μια πιπα φανταστική, κατέβηκε και στα μπαλάκια και μετα παλι πιπα...μετα απο λιγο την τραβαω προς το μερος μου και αρχιζουμε
παλι γλωσσοφιλα, με κατευθύνει να τις γλύψω τις ρογες, ρογες μεγάλες που ανταποκρίνονται κ την καυλωνουν. Μετα την γύρισα και αρχισα ενα γλυφομουνι οπου η κοπέλα ειχε αναψει για
τα καλα. Περασμα καποτας και ανεβαινει απο πάνω, πότε να χτυπιέται , πότε σε πιο αργούς ρυθμούς μετα την γυρισα σε ιεραποστολικο να θαυμαζω αυτο το πλασμα και σε αυτη την στάση
τελείωσε ο πρώτος γυρος.
Μετα το φρεσκαρισμα και μην χανοντας καθολου χρονο αρχίζει ο δεύτερος γυρος με υγρη πιπα οπου αυτη τη φορα ειχαμε και φτυσιματα, αμα δεν την σταματαγα δεν τον αφηνε απο
το στομα της μου ζηταει να την γλυψω και εγω, η θερμοκρασία ειχε πιάσει κόκκινο, έγλυφα με μανια και αυτη να βγαζει φωνούλες ,απαλά βογγητά και κατι ελεγε στα ρωσικα, το μονο που
καταλάβαινα ειναι το ονομα μου.... μετα μ πηρε παλι πιπα και επειδη δεν ηθελα να κρατηθω αλλο πέρασμα καπότας και ανεβαινει απο πανω, κάναμε άλλες δυο στασεις ,μετα ανεβηκε απο
πανω ξανα οπου και εχυσε και το τελος μας βρίσκει στα 4.
Η κοπέλα είναι πολύ ευγενική με το χαμόγελο στα χείλι ,πεντακάθαρη, μουνακι μοσχομύριστο, αν της φερθείς ωραία και ευγενικά σου το ανταποδίδει και με το παραπανω...σου δίνει την
αίσθηση οτι εισαι με την νεα σου γκομενα. Συμπεριφορά και καθαριότητα πιστευτώ ειναι το μεγαλύτερο κομμάτι για να παει το ραντεβου τελεια !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2022
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
giorgos2226
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
2.361
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kwstasxat, dx80 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού