Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Call-Girls 22531
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επηρεασμενος απο προηγουμενο συναγωνιστη ο οποιος εγραψε για την νεαρα κ κυριως για την προυπηρεσια της στην γυμναστικη και αρα σιγουρα σωμα αλφαδι [ κατι που προτιμω ιδιαιτερα] εκανα την κινηση να παραγγειλω. κ δεν επεσα καθολου εξω. ερχεται η μικρη με φορεματακι μαυρο κ τακουνια [ μεσα στους παγους ] αγχωμενη λιγακι στην αρχη...την χαλαρωσα με κρασακι κ συζητηση ,,,ουκρανοεβραια , πραγματι πρωην αθλητρια ρυθμικης γυμναστικης [ μπαλλες κ κορδελες] κ σωμα φυσικα το αντιστοιχο...κοντουλα οπως ολες οι συγκεκριμενες αθλητριες[ δυστυχως δεν δινει πολυ μποι η γυμναστικη αυτη] ανυπαρκτο στηθος [ οι βυζολαγνοι αλλου] με κατι ματια ομως πολυ πονηρα...evil eyes της ειπα ,,,κ μου βγηκε η παρατηρηση αυτη στο αγωνα....αν κ φαινοταν αματουρι στα του αγωνα ηταν πολυ δεκτικη με πολυ καλη ανταποκριση,,,στασεις αεροπλανικες κ παρα τον σωματοτυπο που λεσ τωρα θα την αφησω στον τοπο ανταποκριθηκε σε ολα χωρις αντιρρησεις..μαλιστα σε καποιες φασεις εσπρωχνε αυτη κ επιδιωκε βαθυτερη επαφη[ ελα Χριστε κ κυριε...]. η ματια της ολα τα λεφτα...φιλια μοιραζε απλοχερα κ μαλιστα μετα το τελος της πραξης καθοταν κ μου μιλαγε χωρις να κοιταξει καθολου το ρολοι [ ωσπου εσκασε το περιφημο σμσ της αποχωρησης]. Μαλιστα οταν περιμενε τον οδηγο κ ειχα ανοιχτο το ραδιοφωνο αρχισε να χορευει κ την χαζευα...μαλιστα της ειπα "να σε παρω στο club να χορευεις κ νασε κοιταω..." [ ωχχχ...γερασαμε...]...εν περιληψει προκειται για ενα φρεσκο κοριτσι, αλφαδι στο σωμα ως πρωην γυμναστρια, με ματαρες κ προσωπαρα πολυ καλη διαθεση στο σεξ, υποτακτικη κ αντεχει φουλ . Οι φωτο αντιπροσωπευτικες .ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, TOMCRUISE, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού