Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 1 10
Call-Girls 7059
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Χθεσινοβραδινη συναντηση πριν μας καλύψουν τα χιόνια ειπα να νοιωσω λιγο τα ζεστα λατινικα αιματα...οι χωρες της φωτιας και του ταπεραμεντου.
Το εργο ηταν συντομο, το γραφειο με εμημερωσε πως ειναι διαθεσιμη γιατι την ειχα ζιτησει δυο φορες πριν αλλα δεν ειχε ξεκινησει και φτιαγμενος για να ζησω τη κουβανεζικη εμπειρια μου έκλεισα δωμάτιακι σε γνωστο χοτελ στη περιοχη του μοσχατου να την περιμένω.
Στην ωρα της 5 λεπτά νωρίτερα.
Χαμόγελο στη πρωτη επαφη των ματιων μας, αλλα φιλί οχι...αγγλικο απλα τίποτα και δυστηχως δεν ειχε καν και τη στοιχειώδη χρηση translate.
Ντυσιμο απλο. Στα αμεσα θετικα ομως που βρηκα και ειπα να τη κρατησω ηταν το νεαρο της ηλικιας, το πιπινακι που μου εβγαλε.
Στα παραπερα θα ειμαι σύντομος, δεν ειχε ουτε την εμπειρια ουτε τη διάθεση,να καλυψει αυτο το κενό της πρωτης επαφης που μου αφησε.
Σχεδον τα εκανα ολα εγω. Στις φωτο ειναι κοντα αρκετα,αλλωστε ειπα ειναι πιπινακι ποσο μακρια να πεσει ο φωτογραφος??... αλλα θα πρεπει να ασχοληθει λιγο με το σωματακι της γιατι στο μελλον θα εχει θεματακια.Προσωπο λειπει αρκετα η λαμψη της νιοτης.
Στο προγραμμα της τωρα οπως είπα, αποφεύγει τα φιλιά και δεν περνει πρωτοβουλιες καμία,που με την ελειψη επικοινωνιας σε συνδιασμο ηταν δυσκολο το ραντεβου.
Παρολο αυτα, αδειασα, αλλά οχι οπως το ειχα στο μυαλο μου πλασει και ονειρευτεί λογο των εξωτικων φαντασιωσεων μου που απεχαν τελειως απτο ραντεβού αυτο.

Εν κατακλείδι κριμα που η κοπελα ειναι απο τη λατινικη αμερικη και της λείπει η φωτια,αλλα η εμπειρια μου μαζι της μου αφησε μια παγωμαρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
8.582
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 piko, old boy, olddog και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2022
Ἐπιβεβαίωσες τίς ὑποψίες ποὺ εἶχα ἀπ'τὶς φωτογραφίες...
review reaction 1 paparovicz
24 Ιανουαρίου, 2022
Φίλος με γλύτωσες γιατί και εγώ όσες φορές την ζήτησα μου έλεγαν δεν ξεκίνησε..
review reaction 1 hornyasfuck, paparovicz
25 Ιανουαρίου, 2022
Έχεις καταλάβει πως μιλας για ανθρωπο και οχι για προιον ; λιγη ντροπη
M
Man29_Athens
review reaction 3 Makis99
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3