Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όμορφη κοπέλα χαμογελαστή και συνάμα ντροπαλή, αφαιρώντας την λάμψη των φωτο της που υπάρχουν στο γραφείο έχουμε την ίδια. Ηλικία θα την έκανα μεγαλύτερη από αυτήν που αναγράφεται στα 30 με 33. Ύψος στα 1.65 είναι κοντούλα και χαριτωμένη , ενώ στα κιλά θα την έκανα σαφώς λεπτή καί όχι skinny. Ντύσιμο για την περίσταση καυλα, θα έλεγα ανοιξιάτικο! με μια κοντή κόκκινη φούστα με ανοιχτή μπλουζα χωρίς σουτιέν με τέτοιο καιρό καλά πόσο καυτά είναι αυτά τα κορίτσια. Η επικοινωνία έγινε με μέτρια Αγγλικά, να πω την αλήθεια κρατούσα μικρό καλάθι λόγο της διστακτικότητας της κοπέλας αλλά και στα συγκρατημένα φιλιά. Έχει ωραίο σώμα λευκό γυμνασμένο και φτιαχτό 3αρη στήθος με ωραιο σχήμα όπως οι φωτό αλλά θα ήθελα να ήταν πιο μαλακό, για να εξηγούμαι δεν είναι πέτρα. Η συνέχεια εξελίχθηκε με καυτά γλωσσόφιλα και φυσικά να της χαϊδευω το καλοσχηματισμένο ροζ αιδοίο που γουστάρει πολύ όπως και δάχτυλο να της βάζω. Στοματικό σαφώς άνω του μετρίου με πολύ γλώσσα και ενίοτε να με κοιτάει με τα γαλάζια ματάκια της. Δεν ξέρω αν το επιδιώκει ή αν της το έβγαλα εγώ αλλά είναι πολύ ερωτική παρτενέρ μαζί μου. Χάδια, φιλιά στο λαιμό, να με τυλίγει με τρόπο με τα πόδια της και να την νιώθω να μου χαρίζει μια αίσθηση έρωτα. Φυσικά με τέτοιο κορμάκι ήθελα να το φτάσω στα όρια του, αντέχει το δυνατό sex και το κωλαράκι του αρκετά δουλεμένο.
Συνοπτικά: ωραία προ milf παρουσία, ωραίο σώμα με έντονη ερωτική νότα τίμια επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.585
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 doc_lin, TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού