Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 160761
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν το συνηθίζω να γράφω κριτική ξανά για μια κοπέλα και μάλιστα σε σύντομο χρονικό διάστημα, αλλά θεωρώ ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει βρει τα κουμπιά μου και με φτιάχνει απίστευτα. Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή.
Τρίτη βράδυ και καθώς είχα βρεθεί με μια άλλη κοπέλα του γραφείου, με την οποία προέκυψε ένα μικρό θέμα, καθώς επίσης είχα και αποχή περίπου μια βδομάδα, έπρεπε να ξεδώσω. Έστειλα μήνυμα στο γραφείο και έτυχε να δω το όνομα της Rebecca στα ελεύθερα εκείνη την ώρα που ζητούσα. Χωρίς 2η σκέψη έκλεισα για 1μιση ώρα, καθώς είχα και μια μικρή έκπτωση λόγω του προηγούμενου συμβάντος με την άλλη κοπέλα. Βέβαια με το που πήγα να βγω από το σπίτι, έφαγα ένα κρύο όλο δικό μου. Έφτασα λοιπόν στο ξενοδοχείο που βρίσκεται στην Λεωφόρο της Αμαρτίας. Η Rebecca με το που με είδε, μου έβγαλε την μάσκα που φόραγα και με άρχισε στα γλωσσόφιλα, αλλά με ένα πολύ ασυνήθιστο τρόπο και με έγδυσε σχεδόν άμεσα. Ήμουν και εγώ με αρκετές ορέξεις και επιδοθήκαμε σε πολύ δυνατό σεξ, που περιλάμβανε τα πάντα, από στάσεις αρκετές μέχρι τον πίδακα που έβγαλα πάνω της, χωρίς πρωκτικό όμως. Αχ και να έδινε αυτό το όμορφο κωλαράκι. Anyway. Για 1 ώρα και 10 λεπτά ήμασταν ένα, κάνοντας τα πάντα και για μένα αυτό είχε σημασία. Κάναμε μαζί και ντους και ξεβάφτηκε και μπροστά μου, καθώς είπε ότι ήμουν το τελευταίο ραντεβού της. Και καθίσαμε και 5 λεπτά παραπάνω, συζητώντας πολλά πράγματα, όπου το σημαντικό για εμένα ήταν, ότι έδειξε επίπεδο και όχι επειδή έχει γυρίσει τον κόσμο, αλλά λόγω του χαρακτήρα της, που έχει διαμορφωθεί από διάφορες καταστάσεις. Αυτά από εμένα. Για μένα, μπαίνει στο top λιστ μου. Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.027
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, company of heroes tho, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2022
Το κοριτσι που σου έτυχε το (μικρό θεμα) ηταν η maya?
21 Ιανουαρίου, 2022
Όχι, αλλά δεν θα προβώ σε όνομα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2