Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν νομίζω ότι ο καλύτερος χαρακτηρισμός που μπορώ να δώσω για την Σόνια είναι «Ένα ζουμερό μωρό».

Ας αρχίσω με τα αρνητικά για να τελειώσω και γρήγορα με αυτή την ενότητα.
Η Σόνια απέχει περίπου 10 κιλά προς τα πάνω, από το να είναι Κορμάρα. Τέλος….
Για εμένα που γενικά δεν μου αρέσουν τα ανορεξικά κορμιά, ήταν Μια Χαρά.

Ως προς της εμφάνιση, σίγουρα όπως είπαμε είναι ζουμερή, τα έξτρα κιλά της όμως είναι σωστά κατανεμημένα, ώστε τελικά να καταλήγουμε σε ένα κορμί που θα ευχαριστήσει οποιονδήποτε δεν έλκεται αποκλειστικά από μοντελέ σώματα.
Στο πρόσωπο είναι μια καυτή πανέμορφη παιδούλα. Έχει ένα παιδικό γλυκό πρόσωπο με χειλάρες που σε καμία περίπτωση δεν παραπέμπει στην ιδιότητά της. Εάν την δεις έξω, κατά πάσα πιθανότητα δεν θα την πειράξεις αφενός λόγο ηλικίας, αφετέρου γιατί θα νομίσεις ότι θα την προσβάλεις.

Στο σεξ τώρα χάνεται την μπάλα, σε αγκαλιάζει, σε σφίγγει πάνω της, σε φιλάει με γλώσσα, δένει τα πόδια της γύρω από την μέση σου λες και φοβάται μην της φύγεις. Η κοπέλα μου συνήθως συμμετέχει λιγότερο και φοβάμαι μήπως της αρέσει και λιγότερο.
Βεβαίως, το ΟΧΙ δεν υπάρχει στο λεξιλόγιό της, ότι ζητήσεις εκτός anal, θα το εκτελέσει λες και είναι το αγαπημένο της.

Αναφορικά με την επικοινωνία, Αγγλικά λίγα, αλλά τελικά βγαίνει συνεννόηση σχετικά εύκολα χωρίς translator.

Πέρασα θαυμάσια και θα την ξανασυναντούσα εύκολα και ευχαρίστως.

Το γραφείο όπως πάντα, Super.

Ελπίζω να βοήθησα….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
999
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, manosrazr, Leviathan και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2022
Τι ύψος έχει φίλε περίπου?
review reaction 3 hornyasfuck
20 Ιανουαρίου, 2022
@monstercock greece Μὲ τὴ μεζούρα τὶς διαλέγεις ἐσύ; Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 roughfucker
20 Ιανουαρίου, 2022
1,65 - 1,67
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2022
"Στο σεξ τώρα χάνεται την μπάλα, σε αγκαλιάζει, σε σφίγγει πάνω της, σε φιλάει με γλώσσα, δένει τα πόδια της γύρω από την μέση σου λες και φοβάται μην της φύγεις."

Όταν κλικάρισα στη κριτική δεν είχα δει ποιά είναι γιατί στη φώτο στη κεντρική σελίδα είναι κομμένο το κεφάλι. Όταν έφτασα στη παραπάνω παράγραφο λέω όπα, κάτι μου θυμίζει η περιγραφή. Και όντως ήταν η sonya του glamour που έχει ανέβει σαλόνικα και όντως θέτει ψηλά τη μπάρα στο αγκαλιτσόμετρο. Μόνο 4-5 έχω συναντήσει έτσι τόσα χρόνια.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4