Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζασμιν λοιπον....παρα την ξενερα που εφαγα γιατι δεν θα κανει πρωκτικο σε αυτο το τουρ τουλάχιστον δεν ακυρωσα και οπως αποδειχθηκε καλα εκανα
Την ειχα συναντησει με το αλλο γραφειο κ σε γενικές γραμμές δεν εχει αλλαξει κατι....

Πρόσωπο το ειπα κ τοτε δεν ειναι κατι το ιδιαίτερο...ουτε ασχημο ουτε κατι ουαου....σωμα ενω γενικα στα ματια μου ειναι ωραιο εχει ενα φουσκωμα στην κοιλια το οποιο χαλαει το υπολοιπο συνολο....

Στηθος ελαφρως πεσμενο αλλα η ρωγαρα συνεχιζει ορθια....και πισω κίνηση σε καλο υψος...

Και παμε στο παρασύνθημα....η κοπελα οπως λεω και στον τιτλο τον αγαπαει....δεν εχει νοημα να πω τι καναμε....ακομα και αυτοι που θελετε hardcore υπηρεσίες (οπως εγω) θα μεινετε ευχαριστημένοι....

πιπα βαθια οπως πρεπει....αντεχει mf dt το παει οσο τερμα μπορει χωρις μα και μου....

Στον αγωνα σε παει οσο αντεχεις οπου θελεις οπως θελεις... τουλάχιστον εγω εφτασα στα ορια μου και δεν με σταματησε καθολου ισα ισα που οποτε χαλαρωνα για να παρω ανασα συνεχιζε αυτη να κουνιεται....γενικα οι υπηρεσίες ειναι σε πολυ καλο επίπεδο....
Καθαριοτητα αψογη επισης με ντουζακι αναμεσα στους γυρους....

Τωρα το οχι στο αν θα την ξανασυναντησω ειναι ξεκαθαρα θεμα πρωκτικου...χωρις αυτο δεν νομιζω οτι εχει να μου δωσει κατι παραπάνω ενα ακομα ραντεβου...αν το ξαναβαλει στο πρόγραμμα αλλαζει το πραγμα....

Παρεμπιπτόντως στο ξενοδοχείο πολυ κινηση ρε παιδια...5 λεπτα περιμενα στον οροφο και περασαν 5-6 μαντραχαλοι....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, HoneyVoskos, Elganador και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού