Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
έσκασε μύτη το μωρό και ανεβαίνοντας τις σκάλες φώναζε Γιάνν(ι)η Γιάνν(ι)η χαχαχαχαχχαα , έχω να την δω από το 2019 και το θυμόταν,
της απαντάω : το ψωλή μου να σε γιάνει ,
απαντάει : what ? και με αρπάζει από την πόρτα , γλώσσα μες το λάρυγγα μου , τα χέρια μου στην κωλάρα της, έχει χαλαρώσει ολίγον πια , μεγάλωσε και τούτη.
κλείσαμε την εξώπορτα και ντυθήκαμε, φιλιά μπόλικα, βυζάρες ωραίες ενισχυμένες , κορμί καλά κρατεί , φάτσα καλή , την κοιτάς στον δρόμο και θες να την πηδήξεις, ελαφριά βαμμένη, μοσχομύριστη .
έγλυφα τις βυζάρες, δάγκωνα ρόδες , slowly - slowly , ναι καλά έλεγα από μέσα μου και μπάτσες στην κωλάρα της φουλ.
Γονάτισε η κυρία και άρχισε να γλύφει τα παπάρια μου , τον πήρε στο στόμα και έπιασα εγώ τώρα λάρυγγα. να πνίγεται και να τον φτύνει , αλλά εκεί αυτή, να της τον βγάζω και να την φτύνω στο στόμα , να πασάλειφε τα μούτρα της και τις ρόγες της με ότι περίσσευε.
Προφυλακτικό και στήσιμο στον τοίχο, slowly - slowly πάλι αυτή , τον χαβά μου εγώ , μπαίνοντας εγώ μες την μουνάρα της ξεφώνιζε αυτή, Μας άκουσε όλη η πολυκατοικία, Το ένα χέρι στο στόμα για να της το κλείνω και το άλλο στο βυζί να παίζω με την ρόγα της, που και που έριχνα και καμία μπάτσα.
Τελείωσα στα βυζιά της και περάσαμε για φρεσκάρισμα. με το που βγαίνω με αρχίζει στα φιλιά και στο πασπάτεμα , την πετάω στο κρεβάτι και την αρχίζω στο γλυφομούνι, έβγαλα και κανά δυο εργαλεία με τα οποία παίξαμε , το γυρίσαμε σε 69 με μπόλικο ντιπ εκείνη και δακτυλοσκόπιση στην πίσω οδό εγώ με ταυτόχρονο γλύψιμο της μουνάρας της.
βάλαμε αδιάβροχο, μπήκα στην κωλοτρυπίδα της. εκείνη έπαιζε και με τον δονητή . Γύρισμα στα 4 και δώστου εγώ , μούσκεμα χειμωνιάτικα έγινα πανάθεμα σε. Στην κωλοτρυπίδα εγώ και ο δονητής να παίζει μες το μουνί της.
έφτασε η στιγμή μα βγω με το καλό , γονάτισε και τα πήρε στο στόμα, τα εναπόθεσε στον νιπτήρα η κυρία.
ξέπλυνε το στοματάκι της, έκανε γαργάρες με στοματικό διάλυμα και τί γυρνάει να μου πεί ; cim δεν είναι στο πρόγραμμα μου λέει , πρώτη φορά το κάνω , ακούτε κει , πρώτη φορά . ΟΚ της λέω αλλά νομίζω πως σου άρεσε απαντώ.
περάσαμε για φρεσκάρισμα και είμαστε στο παρά τέταρτο της συνάντησης. άντε να πούμε δυο κουβέντες , άντε να βγάλει τον τιμοκατάλογο με τις προσθαφαιρέσεις , έδωσα το αντίτιμο και καληνύχτα σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, George_1969 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2022
@gdb φιλε απίστευτη κριτική ´´έσκασε μύτη το μωρό και ανεβαίνοντας τις σκάλες φώναζε Γιάνν(ι)η Γιάνν(ι)η χαχαχαχαχχαα , έχω να την δω από το 2019 και το θυμόταν,
της απαντάω : το ψωλή μου να σε γιάνεί´ Έκλαψα από τα γέλια αλλα μπράβο γιατί το χάρηκες με και αυτή έμαθε για πρώτη φορά άκου εκεί πρώτη φορά να τα στραγγίζει μην το πεις ούτε στο Παπά εμείς το εχουμε τούμπανο και αυτή κρυφό καμάρι σε εμενα πάντως τα κατέβασε σαν μπουκάλι vodkaΧαχαχα!Χαχαχα!Έτσι!
P
paparovicz
review reaction 1 redb, hornyasfuck
19 Ιανουαρίου, 2022
Αμα εχεις οικιοτητα και χημεια με κοπελα αυτα γινονται Καπέλο
review reaction 1 redb, hornyasfuck, mysterious και 1 ακόμα μέλος
20 Ιανουαρίου, 2022
@gdb απορία τα χείλη πως είναι ? φαίνονται λίγο φουσκωμένα Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2022
μια χαρά είναι και τα πάνω και τα κάτω
gpd
gpd
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, redb
26 Ιανουαρίου, 2022
Γιαννηηη Ματάκι πάντως το κορίτσι έχει πάρει κιλάκια, αυτό θυμάμαι από πέρυσι εν σχέση με το 2019. Για αυτό έγραψες παραπλανητικες φωτογραφίες;;;
review reaction 1 hornyasfuck
27 Ιανουαρίου, 2022
έχει μεγαλώσει πια , έσπασε στο πρόσωπο πια ,αλλά τα σπάει η γυναίκα στο γαμήσι
gpd
gpd
review reaction 1 hornyasfuck
27 Ιανουαρίου, 2022
Όπως το είπες δυναμίτης είναι η κύρια!!!
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7