Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 35319
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση κανονίστηκε στο ξενοδοχείο της κοπέλας, το γραφείο όπως πάντα άριστο και εξυπηρετικό. Μόλις άνοιξε η πόρτα αντίκρισα ένα χαμογελαστό πρόσωπο γεμάτο όρεξη.
Όπως έγραψαν και οι προηγούμενοι τα Αγγλικά της είναι τέλεια, η μητέρα της είναι καθηγήτρια Αγγλικών μου είπε. Μιλά μεν καλά Αγγλικά, αλλά μιλάει ασταμάτητα...Έπρεπε να τη σταματήσω αρχίζοντας την στα φιλιά, αλλίως ακόμα θα μίλαγε. Το φιλί της εξαιρετικό, βαθύ και με γλώσσα. Και άρχισε το dirty talk και με καύλωσε. Ξεκίνησε μια καλή βαθιά πίπα με πολύ σάλιο, μετά άρχισε τα φτυσίματα και να μου λέει οτι θέλει να την γαμήσω. Πριν μου φορέσει το σκουφί όμως πήρε ένα αντισηπτικό και άρχισε να καθαρίζει το μουνί της, μετά τον καυλωμένο μου πούτσο, μετά το στόμα της...σιγά κοπέλα μου σκέφτηκα. Και όπως ήταν και κρύο το υγρό με ξεκαύλωσε λίγο αλλά μου τον έπαιξε μέχρι να σηκωθεί ξανά.
Φοράω σκουφί και τη βάζω στα 4, εκείνη μου το ζήτησε γιατί είναι λέει στενή και έτσι ανοίγει το μουνί της καλύτερα. Οκ λοιπόν, την αρχίζω στο σφυροκόπημα από πίσω, έλεγε κάτι ωραία στην αρχή και μετά αρχίζει να μου λέει ότι θέλει και δεύτερο πούτσο στο στόμα ταυτόχρονα, θέλει να τη γαμήσω με φίλο μου και να με ρωτάει αν ζηλεύω...Τι στον πούτσο;
Τη γυρίζω ανάσκελα, της σηκώνω τα πόδια και αρχίζω το σφυροκόπημα που της άρεσε. Dirty talk συνέχεια από τη μεριά της. Όταν ένιωσα ότι τελειώνω τη σηκώνω και της τα ρίχνω στα βυζιά, τα άλοιψε και μου έλεγε πόσο της αρέσει.
Ντουσάκι και κοιτάω το ρολόι, είχαμε μισή ώρα. Οπότε λέω λίγο κουβέντα και δεύτερος γύρος. Αλλά που...άρχισε να μιλάει και να λέει κάτι μαλακίες, να με ρωτάει τι θέλω να κάνω στη ζωή μου πριν πεθάνω, μετά να μου λέει οτι συγκινήθηκε και θέλει πέντε λεπτά να ηρεμήσει...Τί στον πούτσο;
Με την πάρλα της τα κατάφερε να περάσει η ώρα και να μας μένει ένα τέταρτο μόνο. Και η όρεξή μου επίσης είχε χαθεί. Ντύθηκα και την χαιρέτησα, με φίλησε και μου είπε οτι θέλει να με ξαναδεί..
Καλή κοπέλα, πολύ καλό γαμήσι, καλό σόσιαλ..αλλά πολύ πάρλα ρε παιδάκι μου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
440
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 eridon1877, TOMCRUISE, George_1969 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2022
Αποπροσανατολισμός του πελάτη και τη βγάζουμε στο μπλα μπλα όσο πιο ανώδυνα λέγεται αυτό .
review reaction 1 redb, Dom1
19 Ιανουαρίου, 2022
2 περιπτώσεις όταν μιλάει πολύ ανάλογα το είδος που ανήκεις... γλωσσόφιλα ή πίπα για να σταματήσει. Χαχαχα!
review reaction 1 Dom1, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2