Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν θα μπορούσα να βρω καλύτερο τίτλο για αυτή την κοπέλα…

Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και κανονίστηκε ραντεβού αν και μου είπαν ότι είμαι τυχερός που ήτανε ελεύθερη όταν πήρα τηλέφωνο… Οπότε λέω για να δούμε είναι τόσο καλή;

Είχα δώσει γραμμή ότι θέλω και πρωκτικό.

Φτάνω λοιπόν σε γνωστό ξενοδοχείο ανεβαίνω χτυπάω την πόρτα και ανοίγει η Εύα με μαύρα εσώρουχα και ψηλές γόβες… Με το που κλείνει η πόρτα την πιάνω από το χέρι την κάνω μια γύρα δείχνοντας την ότι με έχει καυλώσει ήδη και λέγοντας την τι μουνάρα που είναι, γιατί πραγματικά έχει απίστευτο σώμα για τα δικά μου γούστα αυτό που θέλω ακριβώς με πιασίματα και κωλάρα πεταχτή, Βυζί κανονικό. Κατευθείαν χαμογέλασε με έπιασε με φίλησε και εκεί κατάλαβα ότι μάλλον της άρεσα και λογικά θα τα πάμε καλά και στον αγώνα !
Μπαίνω για μπανάκι και με το που βγαίνω με περιμένει όρθια μου κατεβάζει την πετσέτα γονατίζει και αρχίζει με παίρνει πίπα μπροστά στον καθρέφτη κοιτώντας με στα μάτια μέσα από αυτόν… Απίστευτα γούστα!
Πολύ καλή πίπα, βαθιά και με σάλιο.
Στα του αγώνα τώρα πολύ δοτική με πολλές εναλλαγές στάσεων ( Ακόμα και πάνω στο τραπεζάκι την έβαλα ) και δείχνει ότι το ζει… Της αρέσει πολύ ο καθρέφτης από ότι κατάλαβα γιατί και στις στάσεις πάνω στο κρεβάτι κοιτούσε συνέχεια εκεί, Απίστευτο καβάλημα έχω να πω επίσης. Παίχτηκαν συνολικά τρεις γύροι ο πρώτος κανονικά και οι άλλοι δύο από πίσω. Δεν μπορούσα να ξεκαυλώσω με τίποτα…. Έδινα ασταμάτητα με πολύ ωραία βογγητά να ακούγονται και να με φιλάει βαθιά με γλώσσα. Με άφησε επίσης και τελείωσα στο πρόσωπο της χωρίς να θυμάμαι αν ήταν έξτρα ή όχι αλλά δε μου ζήτησε κάτι. Η ίδια μου είπε ότι είχαμε απίστευτη χημεία και λίγες φορές έχει περάσει έτσι… Η ατάκα που μου έχει μείνει είναι που φώναζε τι μου έχεις κάνει σήμερα ? !

Άνετα θα έκανα ξανά ραντεβού μαζί της, αν βολέψει θα είναι από τις πρώτες επιλογές μου !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
330€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.625
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 passas87, doc_lin, Weruloa και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2022
SirLancelot προσυπογράφω κι επαυξάνω.
Είναι εξαιρετική, δοτική και αληθινή.... Δυστυχώς έχει να έρθει Αθήνα από πέρσι τον Μάρτιο...
Μακάρι να αποφασίσει να κατέβει,είναι καιρός τώρα που εμφανίζεται να πηγαίνει και να φεύγει Σαλόνικα,αλλά μετά δεν πάει Αθήνα.
review reaction 2 SirLancelot
20 Μαρτίου, 2022
Τα άγρια της αρέσουν? Sex toys και λοιπά?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2