Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Call-Girls 21920
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Lora μετά από σύσταση φίλου,ότι η κοπέλα προσφέρει το φάσμα υπηρεσιών που αναζητώ.
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο, που ευχαριστώ διότι ο τηλεφωνητής,ήταν ευγενικότατος, υπομονετικός, πρόθυμος και κατατοπιστικός Καπέλο Ναι!
Έφθασε στην ώρα της, casual ντυμένη. Συγκεκριμένα φορούσε κολάν και ψηλές γόβες.

Εμφανιασιακά είναι απλά μία έμπειρη μιλφ που δεν απέχει σε εμφάνιση απο τις φωτογραφίες.
Γύρω στα 40, Έχει τα κιλάκια της και την κοιλίτσα της.
Τα βυζιά της έχουν μικρή χαλάρωση αλλά με καλό μέγεθος και ρώγα που σκληραίνει όταν την γλύφεις.
Οι τρύπες της είναι ωραίες και καθαρές με περιποίηση στην τριχοφυία.

Συστηθήκαμε,αρχική συζήτηση η οποία ήταν σύντομη αλλά αρκετή για να σπάσει ο πάγος και να αρχίσει ένα σύντομο φάσωμα, αμεσως πήγε να κάνει ένα μπανάκι για φρεσκάρισμα. Μετά από λίγα λεπτά την βλέπω να έρχεται αισθησιακά ντυμένη κατά πάνω μου, δείχνοντας την προθεση της από την αρχη να με κανει να ευχαριστηθώ

Η μία ώρα της συνάντησής μας περιελάμβανε μπόλικο mouthfucking, γλυφοκώλι (στις εναλλαγές στάσεων δεν παρέλειψε να μου γλύφει Πούτσα,Αρχίδια και Κώλο),γλύψιμο αρχιδιών, δυνατό γαμήσι σε διάφορες στάσεις και κυρίως στα τέσσερα με μπόλικα κωλοσκάμπιλα, γαμήσι της δουλεμένης κωλοτρυπίδας της Ναι!
Το τέλος ήρθε λίγα λεπτά πριν τη συμπλήρωση της μίας ώρας, στο στόμα της Ναι!

Στο Σέξ σε ενθαρρύνει να την σκίσεις,ακολουθεί τις οδηγίες και προσφέρει ικανοποιητικό/αποδεκτό γλυφοκώλι❗❗❗
Δεν σταμάτησε η συμμετοχή της μέχρι να χύσω Ναι!
Ηταν ωραία η φάση που μου άφησε ανάμεικτα συναισθήματα!

Δεν ενδείκνυται σε συναγωνιστές που επιθυμούν μοντελέ σώμα ή πιο πιτσιρίκες

Υ.Γ Χρωστάω κριτική για την σταθερή αξία του γραφείου Ζέτα και την μπαμπάτσικη Αλεξία,η οποία έχει πλέον αποσυρθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, travestolagnos, james034 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού