Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 7 10
Call-Girls 15664
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ημερομηνία συνάντησης μη ενδεικτική.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο βόρειο-ανατολικού τομέα.

Μετά από επικοινωνία με πολλά γραφεία και μη διαθεσιμότητα πρώτων επιλογών, βλέπω τη Τάνια, είχε το κάτι που με μαγνήτιζε και λέω... με την άλλη Τάνια πέρασα από τις καλύτερες ώρες, με αυτήν ήλπιζα να είναι και έτσι. Γρήγορη επικοινωνία με το γραφείο και κλείστηκε.

Χτυπάει τη πόρτα και δύο φορές γιατί σαν γέρος άργησα να σηκωθώ να της ανοίξω και ήταν ανυπόμονη. Μπαίνει με ένα αέρα και σίφουνας τρελός, απίστευτη διάθεση και χαμόγελο. Χείλη στα όρια για μένα να τη διώξω, είμαι και περίεργος σε αυτό έστω και το λίγο να έχει με ενοχλεί. Στο σύνολο δεν ενοχλεί όμως. Πρόσωπο οκ, εκτός από λάμψη αλλά για μένα αδιάφορο λόγω χειλών. Ζήτησε τα λεφτά στην αρχή και τα πήρε, απ'ότι κατάλαβα είναι οργανωμένος άνθρωπος και θέλει να είναι προσεγμένα και όχι χύμα στο κύμα. Πήγε για μπανάκι, ήθελε να κάνει και το σόσιαλ της που ήταν αρκετά ευχάριστο με αγγλικά πολύ πάνω του μετρίου, αλλά κυρίως με είχε σαν άρχοντα... ότι ήθελα και να με ευχαριστήσει. Κακό που στο σόσιαλ συνεχώς συμφωνούσε μαζί μου που της το είπα και μετά αφέθηκε να λέει και τις δικές της απόψεις. Με έλεγε συνεχώς honey...., μάλλον επειδή ήμουν γλυκός σαν μέλι, ή είχα μαζί μου μέλι ή επειδή ασχολείται συνεχώς με παιδιά στη δουλειά της... μάλλον το πρώτο. Εμμμμ

Ξεκινάμε χάδια, μπαλαμούτσιασμα, βασικά εκείνη τα ξεκίνησε κατά το σόσιαλ. Βαθεία γλωσσόφιλα για κανά λεπτό και μετά ελάχιστα που επιζητούσε κατά το σεξ. Πίπα άνω του μετρίου και χρήση του χεριού όσο χρειάζεται, ξέρει να ρουφάει πραγματικά και όχι τις μαλακίες που κάνουν οι περισσότερες, αλλά δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο που θα θυμάμαι. Ξεκίνησα και εγώ το γλείψιμο από πάνω μέχρι κάτω, ωραίες ανάσες και κραυγούλες αλλά δεν με άφησε και πολύ εκεί κάτω.. μάλλον δεν ήθελε να τελειώσει. Με σκουφώνει και ξεκινάμε ιεραποστολικό όπου έφτασα άνετα στην άκρη του τούνελ και ασφυκτικά με τις κινήσεις με γράπωνε μέσα της... ώπα λέω εμπειρία εδώ φαίνεται. Στα 4 όπου τα πήρε όλα για αρκετή ώρα, στα 4 προς τα πίσω όπου τα είδε όλα και με έβριζε στα ρώσσικα... ζήτησε αλλαγή και τη πήρε μόνη της να έρθει από πάνω. Έκανε το σόου της, μετά τη σφυροκόπησα και εγώ... ξανά ιεραποστολικό... αλλαγές ποδιών για να το νιώθω και να της ξεφεύγουν κάτι ρώσσικα και να γουστάρουμε.... Στα πλάγια δεν ξέρω γιατί αλλά γούσταρε περισσότερο από όλες τις στάσεις... τελειώσε και στη συνέχεια απλά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Στα τελειώματα και εγώ, οπότε ένα λεπτό στο στόμα DT και MF όπου τελείωσα και τα πήρε όλα, καθισμένη υπομονετικά να με κοιτά.... ΤΕΛΕΙΟ.
Σόσιαλ πάλι και μου άρεσε αρκετά το σόσιαλ, συζητήσαμε πράγματα και πραγματικά ξαφνιάστηκα που με ιντρίγκαρε η κοπέλα... με την εμφάνιση νόμιζα στην αρχή ότι ήταν κανά σαχλοκούδουνο και φάση barbie με κενό αέρος στο μυαλό. Μπορώ να πω ότι από τις καλύτερες περιπτώσεις για σόσιαλ. Λέει μασάζ... βλέπω ώρα... λέω δεν θα προλάβουμε για τίποτα περισσότερο οπότε κάνε... αρκετά καλό με κρεμούλα... δεν είχε λαδάκι όπως είπε καθώς προσγειώθηκε 2 ώρες πριν. Χμμμ; 5 λεπτά πριν ξεκινάει μόνη της, βλέπουμε ώρα, λέει προλαβαίνουμε... για σεξ όχι, οπότε πιπούλα έμπειρη για να με τελειώσει γρήγορα και τα κατάφερε και στο στόμα και αυτή τη φορά περιμένοντας... κατάπιε και λίγα. Εμμμμ

Μπανάκι και από τους δύο, ντύθηκε, φιλιά, αγκαλιές... μία συμβουλή για το δρόμο και στο κάλο και εσύ από το άντρο της ακολασίας μου.... με 5-10 λεπτά καθυστέρηση, άλλα είχε έρθει και νωρίτερα, οπότε όλα καλά για τον επόμενο συναγωνιστή. Εμμμμ

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ όλους καθώς είναι ο ορισμός του έσκορτ, αρκετά έμπειρη και περπατημένη, πρώτη φορά Ελλάδα... θέλει να σε ευχαριστήσει και αυτό είναι το βασικό. ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ, εδώ είστε να πάρετε αυτό που θέλετε.. αν και από φιλιά μπορεί να υπάρξει πρόβλημα. Δεν θα πάρετε πάθος όπως από τα αματούρια. Ντυμένη οκαυ με δερμάτινο σορτσάκι-φούστα, ημιδιάφανο μπουστάκι, καλσόν ναι γιατί κρύωνε, δερμάτινο μπουφάν και μποτάκια όπως τα είπε μπεζζζζζ, αλλά έχουμε δει και πολύ καλύτερα. Πρόσωπο οκ... γαμώ τα χείλη γιατί θα γούσταρα τρελά εγώ, σώμα από τα καλύτερα που έχω δει, fit και μοντελέ και να φαίνονται οι γραμμώσεις. ΜΟΝΤΕΛΑΚΗΔΕΣ ΤΡΕΞΤΕ ΡΕ... ΣΩΜΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ... fit και μοντελέ... το μόνο κακό ο κώλος που θα τον ήθελα λίγο μεγαλύτερο... αχλαδωτός στα όρια του τέλειου σύνολου αλλά όχι. ΚΡΙΜΑ... παίζει ΣΠΟΡΤΣ όπως λέει η κοπέλα, mediation κάνει, γιόγκα, μου έδειξε και ασκήσεις... ευλίγιστη μου φάνηκε και ότι κάναμε ήταν άνετο για εκείνη. Στήθος μεγάλο, πλαστικό και σκληρό σχετικά με υπέροχες ρόγες που ανταποκρινόντουσαν στο έπακρο σαν πυροβόλα. Επιδερμίδα όμορφη και με ελάχιστη χαλάρωση λόγω ηλικίας στα 30-32 μάλλον Τατουάζ μερικά, δεν με ενόχλησαν αλλά μου άρεσε αυτό που είχε στο κάτω μέρος της πλάτης της. Σόσιαλ πολύ καλό με απόψεις και πολύ άνω του μετρίου... κοντά για proficiency αλλά άνετη η επικοινωνία... long daters GOGOGO. ΑΔεχτική σε όλα σχεδόν, δάχτυλα ίσα ίσα απέξω, πίσω πόρτα δεν δοκίμασα αλλά όταν έκανα ένα γύρο εκεί, σαν να πετάχτηκε, δέχτηκε σφυροκόπημα αλλά δεν είναι για πολλές αγριάδες καθώς δεν αντέχει... οπότε δεν την έσπρωξα και ούτε ήθελα να το κάνω για να δω τα όρια της. Δοκιμάστε και δείτε μόνοι σας. 7 στο πρόσωπο λόγω χειλιών... 9 στο σώμα λόγω μικρού κώλου, προσωπικές προτιμήσεις. Ωραία άκρα και προσεγμένα, καθαρή και ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΤΗ που με τρέλανε αυτό. Οικειότητα στο φούλ.. μπορεί και να περάσει τα όρια, με εμένα ίσα ίσα. Αρνητικά, το honey που μου έλεγε, ο κώλος λίγο μεγαλύτερος να ήταν αλλά κυρίως τα χείλη.

ΞΑΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ αν θέλω στανταράκι... θα μείνει 15 μέρες άρα όποιος προλάβει... ΜΕ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΑΝΕΤΑΑΑΑΑ! Ναι!

Αρκετές μου λένε 1 Φεβρουαρίου φεύγουν καθώς ανοίγει η Ιταλία... οπότε προετοιμαστείτε ότι θα φύγουν αρκετές, αλλά ελπίζω και να έρθουν ακόμα περισσότερες Χμμμ;
Αν και τα περισσότερα τα έγραψε ο καμικάζι, συμφωνώ με τα περισσότερα, με πρόλαβες στη κριτική, σε πρόλαβα στην ώρα... Χαχαχα!
1ος της στην Ελλάδα... ΠΡΩΤΙΑ ΠΑΛΙ στο κασκαντεριλίκι, αλλά εσύ τελικά ενημέρωσες πρώτος . Προσκύνημα
Clonarius... στη προτείνω για το σώμα της και να μας πεις εντυπώσεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.483
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, George_1969 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού