Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 7 10
Call-Girls 15667
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οποίος θέλει να παρακάμψει το ιντρο ας ξεκινήσει από την δεύτερη παράγραφο.

Αφού από καραμπόλα (για να μην μπω τίποτα ποιο βαρύ) έπρεπε να έρθω για κάποιες ώρες στην Ελλάδα αποφάσισα να δω κανένα νέο αίμα (ο λόγος που λέει) ώστε να μου φύγουνε λίγο τα νευράκια για να μην με γράφουν την επομένη οι εφημερίδες. Η πτήση φτάνει λίγο μετά τις 21:00 στο Ελ. Βεν. επομένως ένας γρήγορος υπολογισμός σε πόση ώρα θα είμαι στην τρώγλη μου, και προσπαθώ να θυμηθώ φεύγοντας σε τι κατάσταση την είχα αφήσει...
Γρηγόρη ενημέρωση από το πρακτορείο για τις διαθέσιμες κοπέλες, αλλά βλέπω ότι δεν υπάρχουν στα ονόματα οι νέες αφίξεις, επόμενος, ρωτάω ονομαστικά, και τσουπ κλίνω την συνάντηση.
Άφιξη στην τρώγλη μου ευτυχώς την είχα αφήσει σε καλή κατάσταση, μετά από ένα γρήγορο σετουπ, και ένα γρήγορο ντουσάκι να φύγει αυτή η μυρωδιά τις κηροζίνης και του ανακυκλωμένου αέρα του αεροπλάνου και είμαι έτοιμος.
Περιμένοντας να έρθει το πλήρωμα του χρόνου, περιεργάζομαι τις φωτογραφίες και την καρτέλα τις κοπέλας, αρχίζω να κρατάω όλο και ποιο μικρότερο καλάθι και μειώνω τις προσδοκίες μου κατακόρυφα.
Αρχίζω και κάνω πρόχειρους υπολογισμούς που κάνει ο καθένας που σέβεται τον εαυτό του πριν από κάθε κασκαντεριλικι:
βάλε στην ηλικία 5 χρόνια,
αφαίρεσε 4-5 πόντους στο ύψος,
πρόσθεσε καμιά 5-6 κιλά....
και ο μονόλογος όταν συνειδητοποιείς ότι δεν θα πάρεις κανένα μετάλλιο για την αυτοθυσία σου "τι μυαλά κουβαλάς ρε μαλάκα;;; πόσο έχεις θολώσει;;;"
Σαν πεσιμιστής έχω μια εικόνα ενός κοντοπούτανου, γιουβαρλακοιδές, ΜΙΛΦ.... σκαλίζω στα γρήγορα στο διαδίκτυο για πλάν Β, πλάν Γ....

Έφτασε στην ώρα τις, πρόσωπο για την ηλικία τις ωραίο, συμπαθητικό, χαμογελαστή, ευδιάθετη, το πρόσωπο των φωτογραφιών (με μακιγιάζ, φωτισμό) είναι το ίδιο, άλλα μετά από επεξεργάσου, σε καμιά περίπτωση δεν θα απογοητευτείτε από αυτό που θα συναντήσετε. Κορμί ίδιο με τις φωτογραφίες. Ήρθε με μποτάκια με τακούνια, ένα στήθος να θέλει να ξεφύγει από το μπεζ δερμάτινο πανωφόρι, μαύρο δερμάτινο σορτ, και καλσόν (ΟΚ κάνει κρύο), Ποδαράκια αδύνατα, και κάπου εκεί αρχίζει το καλαθάκι που κρατούσα να γίνεται κοφίνι...
Σοσιαλ καλό, με ικανοποιητικά Αγγλικά, δεν πίνει, καπνίζει ελάχιστα (2 τσιγάρα σε 5 ώρες).
Επομένως κιλά (παίζει να είναι και κανένα κιλό ελαφρύτερη), ύψος (κάνα δυο εκατοστά η διαφορά), ηλικία (ας πούμε 30 να είμαστε μέσα). Γενικό σύνολο (όταν την είδα και γυμνή) ανέλπιστα ικανοποιητικό, σε καλή φόρμα, χωρίς περιττά κιλά, φιτ, δεν είδα κυτταρίτιδα, ο κώλος στην θέση του αλλά όχι ο τουρλωτός που δεν θα ξέρεις πως να τον πάρεις, στα 4 η θέα καλή. Κάποια τατού αριστερά δέξια. Στήθος με επέμβαση για υποστήριξη και το έχει κάνει σε συνδυασμό με την ρώγα πολύ καλό (για τα γούστα μου), η ρώγα κρεμάστρα, όσο και να την περιποιηθείς δεν σκληραίνει πολύ .
Μουνάκι λαχταριστό, όσο το περιποίησε, τόσο υγραίνεται, λιπαντικό δεν χρησιμοποίησε, λίγο σάλιο στο μπαλόνι, και όταν ερχόταν μυρωδιά από καμένο λάστιχο αλλαγή μπαλονιού και συνεχεία.
Γλωσσοφιλο όσο πατάει η γάτα, το παθιασμένο και το βαθύ, μετά από πολύ υπομονή και επιμονή σε μετρημένες ποσότητες.
Δάχτυλα δεν δέχτηκε. ούτε μπρος ούτε πίσω.
Σκαμπίλια στον κώλο δεν πολύ επιδίωξα (ένα και εκείνο μετρημένο).
Δεν παίχτηκαν πολύ αγριάδες, χαλαρά και μόνο στο γαμήσει δέχτηκε αδιαμαρτύρητα το σφυροκόπημα, αν και σε κάποιες στάσεις ψιλοδυσανασχετισε αλλά όλα κύλησαν ομαλά.
Ανοίγματα, στησίματα τα έχει, (κάνει γιόγκα) γενικά προσέχει την επιδερμίδα τις και το σώμα τις. Εδώ έχουμε δει κάτι "νεαρές" με ακμή και κουρασμένες επιδερμίδες.
Κοιλιακή χώρα σχεδόν έχει γράμμωση, είπαμε προσέχει την διατροφή τις και κάνει μάλλον και γυμναστική.
Πίπα καλή, υγρή όσο πρέπει, Dt το πήγε μέχρι 3/4, ενασχόληση με τα καλαμπαλίκια, εάν παρασυρθείς θα σε τελείωση με την πίπα.
Θα περίμενα περισσότερα αλλά έμεινα ικανοποιημένος, το τέλος ήρθε στο στάμα τις.
Επέμενε για μασάζ, μιας και από ότι είπε το κατέχει, αλλά δεν το προτίμησα αφού ήθελα να την γαμήσω.
Πρώτη τις φορά στην Ελλάδα.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, πλέον την βαθμολόγια μου θα την υπολογίζω με υποκειμενικά κριτήρια, (δικές μου σταθερές παράμετροι όπως, ηλικία, απόδοση, εμφάνιση, κλπ.)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2022
Διάρκεια
5 ώρες
Κόστος
720€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.564
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Γιώργος Παπ., james034 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2022
Τ 5 ώρες ρε μεγάλε…δεν βαρέθηκες;
17 Ιανουαρίου, 2022
Το χετε πάρα γαμήσι με τους βαθμούς που βάζετε, αφού βάζεις 8 στην φάτσα της φαντάζομαι τι θα βάζεις τις άλλες που είναι καλύτερες... Έλεος
17 Ιανουαρίου, 2022
Τα χείλη πως σου φάνηκαν? γιατί εμένα ήταν στα όρια πραγματικά. Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck, kamikaze73
17 Ιανουαρίου, 2022
εχω καποιες αποριες γενικα και οχι τοσο ειδικα
με 4+ ωρες ραντεβου Μ.Ο πως εννοεις το κασκαντεριλικη;
και 2η αποροια
Σε τοσες ωρες ραντεβου 1 τεμαχιο εριξες;
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, kamikaze73
19 Ιανουαρίου, 2022

Το χετε πάρα γαμήσι με τους βαθμούς που βάζετε, αφού βάζεις 8 στην φάτσα της φαντάζομαι τι θα βάζεις τις άλλες που είναι καλύτερες... Έλεος
-"Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, πλέον την βαθμολόγια μου θα την υπολογίζω με υποκειμενικά κριτήρια, (δικές μου σταθερές παράμετροι όπως, ηλικία, απόδοση, εμφάνιση, κλπ.)"

Τα χείλη πως σου φάνηκαν? γιατί εμένα ήταν στα όρια πραγματικά. Χμμμ;
-Σωστά το έθεσες, οριακά, μπορεί να μην έχει βάλει φουλ δόση.

εχω καποιες αποριες γενικα και οχι τοσο ειδικα
με 4+ ωρες ραντεβου Μ.Ο πως εννοεις το κασκαντεριλικη;
και 2η αποροια
Σε τοσες ωρες ραντεβου 1 τεμαχιο εριξες;
-Όταν είδα ότι έχει ζουμί έπαιξε παράταση τις συνάντησης, λάθος που δεν το ανέφερα.
Το ένα μπαλάκι έχει διάρκεια, κανένα δίωρο, με κοφτή όταν πάω να τελειώσω για να έχω διάρκεια.
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5