Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από σύσταση του εκλεκτού Παπαροβιτς (το όνομα τα σπάει ετσι;;;) που μου είπε τρέχα να το προλάβεις είναι τρελό μωρό με gfe υπηρεσίες,πρόλαβα..να είναι καλα το γραφείο με βοηθησε πολύ σε αυτό. Το μωρό είναι πανέμορφο, ότι βλέπετε στις φωτογραφίες ιδιως με τα ισια μαλλάκια, ισως πιο γλυκό από κοντά, μικροκαμωμενο,με βυζια ισως από τα καλύτερα ever ,μουνακι πανέμορφο περιποιημένο και πολύ ωραίο κωλαράκι set με πόδια. Χαρούμενη υποδοχή σε περιποιημένο δωμάτιο με πολύ γέλιο διότι το δωμάτιο ειχε default. Φιλικα να ενημερώσω το γραφείο ότι το δωμάτιο δεν έχει ζεστό νερό, φώτα στο μπάνιο και ειναι με 2 μονα κρεββάτια... Δείτε το, αμαρτία για το αστέρι. Όλο το σκηνικό, παει σε gfe ρυθμούς, δεν γίνεται αλλιώς με αυτο το κορίτσι με ανέβασμα στους ρυθμούς μιας και το ζει αν και δεν θέλει απίστευτη διείσδυση ισως και το μόνο μείον,διότι τουλάχιστον την 1η φορά με φρέναρε. Παρόλα αυτά είχαμε και ακροβατικά με 2 πολύ ωραιους γύρους με άψογη επιτυχία. Δεν λέω συνιστάται και τρεχάτε, διότι είναι ήδη fully booked, όσοι ξέρουν δεν το μοιραζονται δυστηχως. Χμμμ;Χαρτάκι λοιπόν και οποιος προλάβει δεν θα χάσει Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2022
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.394
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, olddog, TOMCRUISE και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2022
Δεν σου φάνηκε να παίζει θέατρο και να προσπαθεί να την βγάλει όσο γίνεται πιο εύκολα; Φιλικά ρωτάω!
JH
James Hud
14 Ιανουαρίου, 2022
Κριτική πολύ μέτρια προς το κακό με έμφαση στην αγαπουλιστικη κατάσταση, γεγονός απαράδεκτο για τους μπουρδελιαρηδες που θέλουν να γαμισουν και όχι να υπερεκτιμισουν τον χαρακτήρα και εμφάνιση ενός call girl
review reaction 4 paparovicz
14 Ιανουαρίου, 2022
Αγαπητέ Larson ηρεμησε λιγο..Μην το παίζεις ιστορία με όλους θα σε χαλάσει. Αν δεν σου αρεσε η κριτική μου προσπέρασε την, απλά και γραψε δικές σου να γουστάρουμε. Ήδη αναφέρω ότι δεν ξερω αν θα ξαναδοκιμάσω λογω ότι γενικώς μου αρέσουν πιο δυνατά προγράμματα. Να γαμησεις σκληρα και δυνατά αυτό το κορίτσι δεν παίζει, το αναφέρω εξαρχής. Αναφέρομαι παλι εξαρχής στο τι υπηρεσίες προσφέρει και αναλύω ότι τις προσφέρει καλά. Αισθητικά ναι είναι τούμπανο. Δυστυχώς ατύχησες και δεν θα σου κάτσει να την ξεπατωσεις.Αλλα υπάρχουν και αλλου πορτοκαλιές για να ξεπατωσεις και για αυτό και σε ενημερώνω γράφοντας,τα παραπάνω. Σε παρακαλώ συγκεντρωσου και γράψε κριτικές για δυνατά προγράμματα να πάρουμε και εμείς. Όσον αφορά τον 1ο φίλο, θεωρώ ότι λίγο θεατράκι παίζει στο διάλειμμα στις παρλες αλλά όχι τόσο για να σταματήσει τον αγώνα και να μην περάσει στον 2ο γύρο. Οσον αφορά τις διεισδύσεις ναι σίγουρα το έχει το ψεμα αλλά έχουμε συνηθίσει πια...ηδη κάνει οικονομία λογω full booking Καπέλο
review reaction 1 HoneyVoskos, paparovicz
15 Ιανουαρίου, 2022
Αν περνάει αυτός καλά, ποιοι είμαστε εμείς να τον κρίνουμε... διαβάζουμε κριτικές και κρατάμε αυτά που μας ενδιαφέρουν.
Εφόσον τον φρέναρε τη 1η φορά, υπάρχουν κάποιοι που το αποδέχονται και κάποιοι που δεν ... και πράττουν ανάλογα.

Σχετικά με τη Chloe, και εγώ έχω ακούσει ότι προσπαθεί να την βγάλει καθαρή με τα λιγότερα δυνατόν και προσπαθεί να κλέψει όσο χρόνο μπορεί.
Ίσως προτιμηθεί από μένα επειδή δεν υπάρχουν καλύτερες επιλογές.
Full booked να ενημερώσω ότι είναι για 2 μέρες όπως και με ενημέρωσε το γραφείο χθες. Άρα κάνει κάτι καλά.... Χμμμ;
review reaction 1 paparovicz, andronikos3
18 Ιανουαρίου, 2022
@ larson και εγώ εδώ θα συμφωνήσω απολύτως με τους φίλτατους andronikos3 και redb άμα γουστάρεις πήδα την σχημάτισε γνώμη γράψε κριτική και μετά μίλα πιο πολύ άξια έχει αυτό από τον να κράζεις δίχως νόημα και ουσία.
Σε περίπτωση που θέλεις να γαμήσεις σου παρέχουμε κριτικές για όλα σου τα γούστα, διάβασε, ενημερώσου γιατι η ημιμάθεια και η αλαζονεία είναι χειρότερη από την αμάθεια και την υπερηφάνειαΈτσι!
P
paparovicz
review reaction 1 andronikos3
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5