Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Call-Girls 20834
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες!

Πρώτη επιλογή για το 2022 δύσκολο task! Να πας σε κάτι safe που είναι δοκιμασμένο και ξέρεις ότι θα περάσεις καλά η κάτι καινούργιο!!

Με τα πολλά δοκίμασα κάτι καινούργιο για εμένα, με έψησαν οι φωτογραφίες από το site και είπα να το δοκιμάσω.. Το κορίτσι μας ήταν πολύ προσεγμένο με ζαρτιέρες και τακουνάκι μέσα στην καύλα! Και πραγματικά ήταν πιο όμορφη από τις φωτογραφίες, σωστό πιπινάκι που σε προϊδεάζει ότι θα περάσεις καλά! Ήταν περιποιημένη και μύριζε ένα ωραίο άρωμα. Επικοινωνία καλή, μιλάει καλά Αγγλικά και ήταν ευχάριστη, χωρίς αερολογίες για να περάσει ο χρόνος. Ωραίο σφιχτό κορμί, καυλωτικό πρόσωπο με ελαφρώς φουσκομένα χείλη, κολαρακι, στήθος πολύ καλά.

Το κορίτσι πολύ ευχάριστο πέρασε χωρίς πολλά πολλά κατευθύναν στον πόλεμο με μια καταπληκτική πίπα για τα δικά μου γούστα με μεγάλη ένταση… βοηθήσανε και τα φουσκομένα χειλάκια της σε αυτό. Με ψέκασε με ένα σπρέι αντισηπτικό πριν την πίπα, μου φάνηκε λίγο περίεργο, αλλά απο την άλλη σκέφτηκα καλή φάση, προσέχει. Το γαμήσι ήταν αρκετά gfe και το υποστήριζε πολύ καλά, αλάξαμε αρκετές στάσεις, το ευχαριστήθηκα και φάνηκε να γουστάρει και αυτή, αφού είχαμε κραυγούλες και βογκητα κάτα την διάρκεια. Ήταν μια καλή εμπειρία, το κορίτσι έχει ώραιο κορμί και ταλέντο στην πίπα!

Γενικά το κορίτσι είναι παρά πολύ όμορφo και σωστό πιπινάκι που σου βγάζει γούστα σε πολύ gfe φάση!
Εγώ το προτείνω ανεπιφύλακτα μάγκες πολύ δυνατό!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gpd, olddog και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού