Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 160715
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από 40 τόσες κριτικές που έχει η κυρία τι να προσθέσω εγώ ο κακομοίρης? Παρόλα αυτά, θα αναφερθώ στο θέμα εμφάνισης, όπου για τα γούστα μου τουλάχιστον η εικόνα παραπέμπει σε κόμικ. Έχω δει ροφούς και ροφούς, αλλά εδώ ξεφύγαμε παντελώς και όσο και να προσπαθώ να καταλάβω γιατί την κάνουν αυτή την μαλακία στο πρόσωπο, δεν νομίζω ότι θα βρω ποτέ απάντηση. Άλλωστε, δεν μιλάμε μόνο για πείραγμα στα χείλη, το πρόσωπο όλο πρέπει να έχει περάσει νυστέρι αρκετές φορές. Επιπλέον, το στήθος είναι δυσανάλογο με το σώμα και τελικά νομίζεις ότι βλέπεις σκίτσο στην καθημερινή. Από συμπεριφορά είναι μία χαρά, άλλωστε είναι πολύ περπατημένη και μας παίζει στα δάχτυλα, από υπηρεσίες έχει κασετούλα που παίζει για να βγάζει την ώρα, η οποία έχει όλα όσα πρέπει για να μην γκρινιάξει κανείς, αλλά είναι πολύ μηχανική και φαίνεται έντονα. Επανάληψη με τίποτα για μένα και έφυγα απορώντας πως μπορεί κανείς θελημένα να κάνει τόσο μεγάλη ζημιά στο παρουσιαστικό του. Σημεία των καιρών θα πει κανείς και προφανώς οι νεότεροι αντιλαμβάνονται πλέον διαφορετικά την ομορφιά, έχοντας ίσως επηρεαστεί από την εικονική πραγματικότητα του insta.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, Mounokwlaraki, olddog και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2022
Δέν ἔχεις ἄδικο γιά τὴν εἰκονική πραγματικότητα...
review reaction 1 olddog, Jack Skellington, srek7
12 Ιανουαρίου, 2022
Έχουμε δει και χειρότερα φυσικά, για μένα είναι τα χείλη που δεν μπορώ αλλά τόσο πλαστικό από πάνω μέχρι κάτω είναι να σκεφτεσαι ακριβώς αυτό που είπες... γιατί? ? Χμμμ;
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, Jack Skellington
12 Ιανουαρίου, 2022
Εγώ να ρωτήσω κάτι, με τα βυζομπαλα αφήνει να παίξεις νορμάλ η είναι μη και μου ποναω μην τα πιάνεις κτλ. Δεν λέω να είσαι ουγκανος , με σφαλιάρες και τέτοια αλλά νορμαλ ρε παιδί μου να μην φοβάσαι να ζουληξεις μην σε βρίσει ξέρω γω
review reaction 1 hornyasfuck
12 Ιανουαρίου, 2022
@jason15 μια χαρά τα παίζεις και μάλιστα τα πασπατεύει όλη την ώρα και η ίδια. όπως λες όμως, δεν ξέρω για φάπες και δαγκώματα, αλλά ζουλήγματα κλπ, όλα οκ
review reaction 1 olddog, hornyasfuck
13 Ιανουαρίου, 2022
Παιδιά είναι πολύ κρίμα. Το κορίτσι ήταν πολύ καλό πριν ένα χρόνο αισθητικά και ίσως με το καλύτερο φυσικό στήθος που εχω δει. Το δουλευε τρελά .Δυστυχώς ήθελα να την δω και μετά την επέμβαση όπου είναι όπως τα λέει ο Jack σε όλα. Δεν σε αφήνει να τα χαρείς, φοβάται για αυτό και τα πασπατευει η ίδια συνεχώς και όχι εμείς....Υπηρεσίες με λιγότερη όρεξη, κρίμα που χάλασε έτσι τουλάχιστον το απολαμβάνει η ίδια όπως εικαζει και της βγάζω το καπέλο για αυτό..
review reaction 1 olddog
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5