Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως τα λέει ο ανδρόνικος. Επειδή δεν ξέρει γρι Αγγλικά, πέφτει με τα μούτρα στη δουλειά και αυτό καμιά φορά είναι ότι πρέπει! Πρόσωπο εμένα δεν μου άρεσε, έντονα διάφορα σημάδια κλπ, δεν φταίει η ίδια, αλλά πρέπει να αναφερθεί. Το κορμί πάνω κάτω ότι δείχνουν οι φωτός με κύριο όπλο τους βύζους. Παρόλο που πέφτει με τα μούτρα στη δουλειά, η κυρία παίζει κασέτα, το οποίο σε ξενερώνει λίγο, αλλά πιο πολύ ακόμη κλωτσάει το θέμα εάν πας να αποκλίνεις από ότι έχει αυτή στο μυαλό της για την επόμενη σκηνή, όπου αποσυντονίζεται, μπορεί και να τσαντίζεται. Πάντως δεν νομίζω ότι θα φύγει κανείς παραπονεμένος στο θέμα σεξ, το αντίθετο μάλιστα, χωρίς όμως να έχουμε πυροτεχνήματα, παρόλο που το ζει και αυτή από ότι κατάλαβα και της αρέσει το άθλημα του σεξ. Σφαλιαρίτσες κλπ, εγώ δεν βίωσα, αλλά δεν είμαι και κανένας οπαδής της οποιαδήποτε πάλης, οπότε και εδώ καλά. Με λίγα λόγια, οκ φάση, αλλά δεν ξετρελάθηκα και δεν θα την ξαναδώ, γιατί δεν είχε κάτι η συνάντηση που θα ήθελα να το ξαναζήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, olddog, piko και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2022
Επίσης συνάδελφος αναφέρει ότι κάηκε από την πολλή ζητηση. Μήπως να εχει λίγη ξεκούραση;; κρίμα να χαλάσει ειχε κάνει όνομα...
review reaction 1 Jack Skellington
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1