Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήρθε και το σωτήριο έτος 2022 παρά τις αντίξοες συνθήκες και ήθελα μια καλή πρώτη συνάντηση.
Οι επιλογές στο χώρο είναι αρκετές αλλά μου ήρθε η Ανίτα και λόγω διαθεσιμότητας κλείστηκε το ραντεβού, ο καιρός δεν ήταν ιδιαίτερα ευνοϊκός για μετακινήσεις και διάλεξα τη λύση του incall.
Αφού πέρασα τα διαδικαστικά, σκαναρίσματα, συνθηματικά και διάφορα βρέθηκα στο διάδρομο να ψάχνω το αριθμό του δωματίου, η κυρία με περίμενε με ανοιχτή τη πόρτα και προχώρησα.
Από εμφάνιση καλή φαινόταν, φυσική ξανθιά, γλυκούλα θα έλεγα παρά την ηλικία της και ενδυματολογικά περιποιημένη, σίγουρα η ρόμπα, το bustier και οι κάλτσες σιλικόνης δείχνανε ότι
η Ανίτα να σέβεται τη περίσταση και να προσπαθεί για το καλύτερο.
Από τις φωτογραφίες δεν απέχει πολύ, ίσως τις είχε βγάλει λίγο νεότερη, τώρα είναι πιο αδύνατη και το στήθος λίγο μικρότερο.
Τα μαλλιά όπως των φώτο, φυσικά ξανθά με αφέλειες, γλυκό πρόσωπο και χαμογελαστή.
Θα θεωρούσα το χαρακτηρισμό milf όχι τόσο ακριβή γιατί παραπέμπει σε πιο νταρντάνες κατά τη γνώμη μου.
Μετά το ντούζ περάσαμε στο τερέν, εδώ δεν χρειάστηκαν κλειδαράδες για ξεκλειδώματα, λιπαντές για διεισδύσεις, χημικοί για να ταιριάξουμε και άλλα λοιπά βοηθήματα η Ανίτα επέδειξε εξαιρετικό ζήλο και πρωτοβουλίες με έβαλε κάτω και έδωσε ρέστα κατά τη καθομιλούμενη γλώσσα.
Και ναι φύλαγε με γλώσσα, έπαιρνε πρωτοβουλίες, στην αιδοιολειξία πρόσφερε το απολαυστικό ροζ αιδοίο της που ανταποκρινόταν και στο κυρίως το ζούσε με ένταση.
Το τέλος ήρθε με ιεραποστολικό έτσι γιατί με άναβε να την βλέπω και να την φυλάω χωρίς τα γνωστά φρένα έχω ευαίσθητη επιδερμίδα, έχω βάλει κρέμα, με γρατζουνάς και διάφορες μαλακίες που έχω ακούσει και δεν νομίζω να είμαι ο μόνος.
Από μένα θετική ψήφος, πέρασα πολύ καλά άσχετα με τα 30+

Υ.Γ. για τίτλο έβαλα τη τραγουδάρα από '80s Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.579
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, monogamous και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού