Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 35326
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλή χρονιά σε όλους!
Έψαχνα μια κοπέλα για να κάνω ποδαρικό κι έστειλα ένα διερευνητικο μήνυμα στο γραφείο για να δω ποιες είναι οι διαθέσιμες κοπέλες.

Μου την πρότειναν και ρώτησα αν υπάρχει feedback αλλά δεν υπήρχε κάτι. Όμως επέμεναν και μου μετέφεραν μια σιγουριά ενώ γενικά δε μου αρέσουν οι κοπέλες με πολλά τατουάζ.

Φτάνω, γίνεται η απαραίτητη πιστοποίηση στην είσοδο και ανεβαίνω.

Άνοιξε η πόρτα και βλέπω ένα μεγάλο ζεστό χαμόγελο που μου έδιωξε κάθε επιφύλαξη. Πρόσωπο χωρίς τη λάμψη των φωτογραφιών, σώμα με κάτι παραπάνω σε κιλά, μεσογειακό σφιχτό σώμα με καμπύλες.

Φορούσε ένα ωραίο κορμάκι μαύρες ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα.

Μιλάει τέλεια αγγλικά και αφού είπαμε τα τυπικά πήγα για μπάνιο.

Όταν βγήκα, μου είπε ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης της στην Ελλάδα και ότι έρχεται από αποχή άρα ν είμαι gentle γιατί είναι σφιχτή ακόμα.

Με ρώτησε αν θέλω γδυθει και αν το στοματικό θα είναι ελεύθερο. Γενικά ήταν λίγο αγχωμένη μέχρι να αρχίσουμε το χαμουρεμα. Την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να γλειφω ρωγες και φάνηκε να της αρέσει. Κατέβαινα προς τ; το κάτω ενώ προσπαθούσε να χαϊδεύει τον πουτσο μου με τα πόδια της χωρίς να της πω ότι είμαι ποδολαγνος. Το μουνακι της είναι πεντακάθαρο, ξυρισμένο τελείως κλειστό και άρχισα περιποίηση με έμφαση στην κλειτοριδα μέχρι να τελειώσει (όπως ισχυρίστηκε).

Έγλειψα λίγο τα πατουσάκια της και φάνηκε να γουστάρει πολύ.

Μετά ήρθε η σειρά της και με ξάπλωσε για στοματικό. Ήταν πολύ πρόθυμη να με καυλωσει πολύ και προσπάθησε για dt αλλά επειδή είναι έμπειρη και ήξερε ότι δε θα αντέξω πολύ δεν επεδίωκε να με τελειώσει εκεί.

Ήθελε να πηδηχτει πολύ και μου έβαλε προφυλακτικο. Στήθηκε στα 4 με τη σωστή καμπύλη και μπήκα. Έχει αρκετό dirtytalk για όσους θέλουν και δυνατό pse γαμησι με τα χέρια λυγισμένα πίσω από την πλάτη. Εκεί δεν άντεξα πολύ και κατέθεσα.

Κάναμε ένα μικρό μπρεικ να πάρουμε ανάσα, όπως είπα τα αγγλικά της είναι τέλεια, είναι ενθουσιασμενη με την Ελλάδα ενώ έρχεται πρώτη φορά εδώ.

Γενικά ρωτάει συνεχώς αν σου αρέσει αυτό που κάνει και αν είσαι καλά γιατί θέλει να το ευχαριστηθείς κι εσύ πέρα από εκείνη.

Δεν έμενε πολύς χρόνος για δεύτερο γύρο αλλά το προλάβαμε με μια συντομη πιπα και ιεραποστολικο για το τέλος. Τα πόδια της τα σήκωσα στους ώμους και μπήκα όσο πιο βαθιά μπορούσα. Το έζησε κι αυτή και δε δυσανασχετησε, αντιθέτως ζήτησε πιο δυνατά.

Στη βαθμολογία έχω πλαφόν αλλά σίγουρα θα έβαζα 10 στη διάθεσή και στην επικοινωνία και σώμα 8.

Συμπέρασμα: προτείνεται σίγουρα με την εικόνα που είδα εγώ χτες, είναι έμπειρη, θέλει να περάσει καλά και δε λέει όχι (με εξαίρεση τα δάχτυλα στο κωλαράκι της). Ήρθε με όρεξη και νομίζω ότι σε όποιον αρέσει αυτό που βλέπει στις φωτογραφίες θα περάσει καλά.

Τα σέβη μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gy13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
466
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, TOMCRUISE, Constantinos27 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2022
για αλλη μια φορα πεφτω μεσα απο τις φωτο και μονο
review reaction 1 paparovicz
08 Ιανουαρίου, 2022
το βυζι ειναι οντως φυσικο;
09 Ιανουαρίου, 2022
Φυσικό όσο λέει, λίγο μικρότερο από αυτό που φα όμως στις φωτογραφίες
review reaction 1 TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3