Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πραγματοποιήθηκε ραντεβού με τη Δάφνη τη Δευτέρα 3 Ιανουαρίου του 2022 σε ξενοδοχείο κοντά στο κέντρο της Αθήνας.

Το site magicgirls γράφει στην περιγραφή υπηρεσιών της Δάφνης πως η κοπέλα δίνει φιλιά με γλώσσα. Ρώτησα για καλό και για κακό και το γραφείο, και μου είπαν πως ναι, η κοπέλα δίνει φιλιά με γλώσσα!

Έλα όμως που τελικά δεν ίσχυσε αυτό για τα φιλιά! Πιο συγκεκριμένα, η Δάφνη δεν φιλάει με γλώσσα, και γενικά, δε θέλει να δίνει φιλιά!

Το μόνο που έγινε ήταν ότι κατάφερα να με φιλήσει χωρίς γλώσσα απειροελάχιστες φορές, μετρημένες στα δάκτυλα του ενός χεριού! Κι αυτό με πάρα πολύ βαριά καρδιά! Γι’αυτό και έβαλα στο Φιλί «Χωρίς γλώσσα» αντί για «Όχι»! Όταν τη ρώταγα στην αρχή αν δίνει φιλιά, δε μου έδινε ξεκάθαρη απάντηση, και μου τα μάσαγε! Όταν τη ρώταγα όσο προχωρήσαμε αν φιλάει, μου έλεγε διάφορες δικαιολογίες για να αποφύγει να με φιλήσει! Ήταν πάρα πολύ αργά καθώς είχαμε ξεκινήσει!

Άμα είναι να πληρώνω 170 ευρώ και να μη με φιλάει (ενώ το site τους λέει ξεκάθαρα ότι φιλάει με γλώσσα), ε τότε τι να πω! Σηκώνω τα χέρια ψηλά! Καλύτερα να δώσω 50 Ευρώ σε στούντιο και να κάνω τη δουλειά μου με πολύ λιγότερα χρήματα!

Για να είμαι και δίκαιος, το μόνο θετικό ήταν ότι έκανε καλό πρόγραμμα στο κρεβάτι, είναι πρόσχαρη, και η εμφάνισή της.

Αν η κοπέλα (άλλα και η κάθε κοπέλα αυτού του χώρου) δε θέλει να φιλάει, προς σεβασμό προς στον τον πελάτη, οφείλει:

1. Να το γράφει στο site στην περιγραφή των υπηρεσιών της
2. Να δίνει εξαρχής απόλυτα ξεκάθαρη απάντηση στον πελάτη ότι δε φιλάει

Τουλάχιστον έτσι θα ξέρει ο πελάτης τι να κάνει από’κει και πέρα!

Δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος με την κοπέλα εξαιτίας όλου αυτού, και ενημέρωσα αμέσως το γραφείο μετά το ραντεβού!

Δε θα υπάρξει άλλη συνάντηση με την συγκεκριμένη κοπέλα!

Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές!

Οφείλω να ενημερώσω τους συμφορουμήτες για να ξέρουν που δίνουν τα λεφτά τους, και ειδικά όσοι θέλετε GFE από callgirl!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 03, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jasmlez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
194
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, kon_ntinos, anestis_38 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2022
Αν οι υπηρεσίες της κοπέλας λένε φιλιά με γλώσσα και δεν δίνει, τότε δώσε της τον πουλο!!! Αρκετα τις νταντευουμε!!! Για κάποιο λόγο επιλέγουμε μια κοπέλα αν δεν κάνει αυτά που διαβάζουμε τότε ποιος ο λόγος..;; Δεν κατάλαβα;; εσύ είδες την τιμή από το σαιτ της έδωσες λιγότερα; ΟΧΙ.. άρα ή το γραφείο γράφει μαλακιες ή αυτές το εχουν δει ντίβες και ξέρουν ότι είμαστε καλά παιδιά και δεν θα πούμε τίποτα..!! Και εμένα μου έχει τύχει αυτό και την σουτάρα και πήρα και το γράφειο!!! Και τους λέω εγώ με φιλιά καυλώνω!!!! Αφού δεν δίνει πως θα καυλωσω;; ?
review reaction 1 eridon1877, claimain, old boy και 4 άλλα μέλη
04 Ιανουαρίου, 2022
Σε καταλαβαίνω απόλυτα αλλά μην χαλιέσαι.. Οι κοπέλες γενικά επιλέγουν ποιους θα φιλάνε..
Οπότε ισχύει αυτό που αναφέρουν στις υπηρεσίες τους αλλά όχι για όλους..
Ας πούμε γνωστό όνομα του γραφείου δεν με έχει φιλήσει ποτέ με γλώσσα.. Ούτε μια φορά χωρίς να έχω κάτι περίεργο.. Άλλους τους φιλάει όμως κανονικά.
Αντιθέτως άλλη κοπέλα του γραφείου που δεν προσέφερε καν φιλιά στις υπηρεσίες της, εμένα με φίλαγε κανονικά με γλώσσα..
Οπότε δεν βγάζεις άκρη! Αν δεν σε φιλάνε, προσπάθησε να κάνεις πιο PSE πρόγραμμα.. Άσε το GFE..
review reaction 1 eridon1877, hornyasfuck, jasmlez και 2 άλλα μέλη
04 Ιανουαρίου, 2022
Κοιτα προβληματα που εχει ο κοσμος. Στεναχωριεται ο αλλος που η γκομενα δεν τον φιλαει ενω εκεινη εχει γλυψει 20 κωλοτρυπιδες πριν??‍♂️
review reaction 3 review reaction 1 claimain, alphonso, gnnakos και 3 άλλα μέλη
04 Ιανουαρίου, 2022
Για να καταλάβω ρε δικιέ μου. Δηλαδή εσύ θέλεις, από τα 170, να πληρώσεις 50 ευρώ για γαμήσι, στοματικά, κορμοψαλίδες, αεροπλανικά κλπ και 120 για τα φιλιά;
Μήπως να το ξαναδείς γιατί νομίζω ότι μάλλον σε πιάνουν Κώτσο...
review reaction 1 hornyasfuck, mix, james034 και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2022
@ pande, Ίσως δε με κατάλαβες. Το πρόβλημα μου δεν είναι το ότι δεν είναι ότι δε φιλάει μόνο. Πιο συγκεκριμένα, το πρόβλημα μου είναι ότι όταν πληρώνω 170 Ευρώ την ώρα σε κοπέλα που λέει οτι φιλάει, και αυτή δε με φιλάει, τότε ναι, υπάρχει πρόβλημα! Άμα είναι να πάρω κάποια κοπέλα του χώρου μόνο για το σεξ και όχι το φιλί, μπορώ απλώς να πάω σε απλό σπιτάκι στη Φυλής με 20 Ευρώ, ή σε κάνα studio με 50 Ευρώ να κάνω τη δουλειά μου, που εκεί δε με νοιάζει καθόλου το οτι δε φιλάνε!
review reaction 1 claimain, Stavros(2), Yatoputso και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2022
Κυριοι αφηστε τις περιττες αναλυσεις, τις ειρωνειες και την πλακιτσα. Αν το προγραμμα της κοπελας, λεει πχ φιλια ΜΕ γλωσσα και θα δωσει και θα πει και ενα τραγουδι!
Εξαιρουνται οι γνωστες περιπτωσεις, δλδ να ειναι μεθυσμενος ο αλλος, η απλυτος - βρωμικος, η να παρουσιαζει επιθετικη συμπεριφορα, η υπο επηρρεια ουσιων, η να εχει αιμα η καποιο κοψιμο σε προσωπο χειλη, τα αυτονοητα και τελειως λογικα δλδ.
Σε ολες τις αλλες περιπτωσεις, τουμπεκι κοπελιτσα - μανδαμ μου και κανε κανονικα το προγραμμα σου!
review reaction 1 jasmlez, old boy, Stavros(2) και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2022
Γιατί δέ λές κάτι καί γιά τίς ὑπόλοιπες ὑπηρεσίες στὶς ὁποῖες λές ὅτι ἦταν καλή; Ὄχι γιά τίποτα ἄλλο, ἀλλά γιά νά ὑπάρχη πλήρης εἰκόνα...
review reaction 1 Makedonas1971
05 Ιανουαρίου, 2022
Από την στιγμή που τους τα ακουμπάς οφείλουν να σέβονται!
Μαύρο σε τέτοιου είδους μεθόδους εις βάρος του μπουρδελιάρη!
review reaction 1 jasmlez, djantonis666, Stavros(2) και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2022
συμφωνω απολυτα, δεν εχει να κανει τοσο με το φιλι οσο με οποιαδηπωτε υπηρεσια που γραφει στο σαιτ. Πληρωνουμε ενα σκασμο λεφτα και θεωρω απαραδεκτο να γραφει α,β,γ υπηρεσιες στο σαιτ και να κανει μονο α και β. Μου εχει συμβει μια φορα, και εκανα τα στραβα ματια, αλλα πλεον ξερω οτι οσο τους χαριζομαστε τοσο πατανε σε αυτο και γινονται ολο πιο ντιβες. Οποτε κακως που δεν την εδιωξες μπορω να πω
review reaction 1 claimain, jasmlez, djantonis666 και 3 άλλα μέλη
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9