Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη επιτυχημένη συνάντηση του 2022 με την Flory.
Έφτασε στην ώρα της, χαμογελαστή, περιποιημένη, πρόσωπο πολύ κοντά στις φωτό.
Μου την έπεσε από την πόρτα , η γλώσσα είχε τον πρωταρχικό της ρόλο.
Τα χέρια μου χάιδευαν την σφιχτή κωλάρα της και το δικό της το πέος μου.
Πέρασε μέσα , φορεματάκι κοντούλικο , δερμάτινο από πάνω και χαμηλό μποτάκι με τακούνι. Όταν τα έβγαλε έφτασε στο αναγραφόμενο ύψος.
Χαζοκουβέντα στα αγγλικά , ζήτησε κρασί και πάμε επί του καναπέος.
Συνεχίσαμε τα χαϊδέματα , φιλιά , της έβγαλα το καλσόν και το βρακάκι της , έπεσα στα γόνατα και αρχίσαμε την σπάτουλα. Πεντακάθαρη , περιποιημένη , δάκτυλα δέχτηκε με στο μουνάκι της. Υγραίνεται αρκετά και ψιλοσκουιρτάρει.
Ξεντύθηκε μα το καλό, να και οι τορπίλες της, ενισχυμένες με ρόγα για πιπίλα.
Ηλικιακά σίγουρα στα –άντα , καλό κορμί δεμένο είναι, δεν είναι και 18 χρονών αλλά πάρα πολύ καλά κρατιέται.
Έπαιξα . έγλυψα τις βυζάρες της, τις χάρηκα σαν μπεμπέ που ψοφά για γάλα.
Περάσαμε δωμάτιο και άρχισε την πίπα. Αποδεκτή με λίγο χρήση χεριού, είχαμε και φτυσίματα, παίξιμο γλωσσίτσας σε όλο τον κορμό και λίγο στα μπαλάκια, ντιπ το έχει αλλά όχι διαρκείας τουλάχιστον σε μένα.
Στα του σεξ βάλαμε μπαλονάκι και ιεραποστολικά στην αρχή, εάν και είχε βγάλει τζελάκι δεν το χρησιμοποιήσαμε , ανέβασα ρυθμούς σιγά- σιγά , λίγο πλαγιαστά και τελείωμα με τα πόδια της στους ώμους μου εντός του αιδοίου της.
Μπανιαριστήκαμε και κουβέντα, μιλάει πολύ η ρουφιάνα όντως και άρχισα τα γλωσσόφιλα. Παίξαμε με το μουνάκι της, πίπα μετά και στήσιμο στα 4 . Πιάσιμο από χειρολαβές , μπατσάκια γουστάρει , μαλλιά δεν τραβάμε γιατί έχει εξτένσιον.
Μόνο στα 4 , να την σηκώνω και να πασπατεύω τις βυζάρες της, να παίζω και να τσιμπάω ρόγες κουβέντα εκείνη , μόνο καύλα έβγαζε. Να τραβάει σεντόνια δώστου εγώ πιο δυνατά και γρήγορα μέσα της. Ε εντάξει με τελείωσε πάνω στην πλάτη της , δεν πήγαινε άλλο.
Μπανάκι και ξανά κουβέντα χαχαχαχαχαχαχαχαχα παρλάρει πολύ η άτιμη.
Επιβάλλεται να δω και την αδερφή της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, kamikaze73 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού