Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32121
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν έκανα καιρό να γράψω αλλά και τα περισσότερα τα έχετε γράψει ήδη.
Ξεκινάω πάλι από το γραφείο, μόνο και μόνο για να πω οτι από την εποχή που τραβιόμουν για τις κοπέλες του σε κάτι ξενοδοχεία στο Στ. Λαρίσσης μέχρι σήμερα, έχει κυλήσει πολύ νερό στο αυλάκι. Καλό νερό, που λεν και στα μέρη μου στη Μεσσηνία.
Οι κοπέλες χρονιάρες μέρες ήταν άψογες στη συνεννόηση, στα τηλέφωνα, customer service που δεν το βρίσκεις πουθενά (ούτε σε εταιρίες που σκας διπλά και τρίδιπλα λεφτα και αντί να γαμήσεις σε γαμάνε κιόλας! --ακούς κοσμοτέ; ακούω να λες).
Anyway μη σας πρήζω με τα δικά μου.
Η Αντελ δεν είναι ακριβώς η γυναίκα των φωτογραφιών, είναι ίσως λίγο πιο νταβραντισμένη από αυτό που βλέπετε με ωραίο κοντό μαλλί, πολύ καλοφτιαγμένο βυζί, απίστευτα πόδια (γάμπα και πατούσες αμαρτία) και πολύ όμορφο δέρμα. Το κουστούμι που της ράβω της το έχουν ράψει κι άλλοι συναγωνιστές, έτσι θα εστιάσω στη σχέση.
Η τύπισσα αποπνέει έναν απίστευτο ερωτισμό που θα ικανοποιήσει και τους πιο ακοινώνητους εδώ μέσα. Είναι σαν μια παλλακίδα που ακούει στο ρυθμό του άντρα που βρίσκεται μπροστά της κι είναι εκεί, αφοσιωμένη στο πώς θα περάσεις καλά.

Δεν πειγράφω άλλο γιατί έχω και μια ηλικία και τα περί γύρων, μα και μου, δάχτυλα κλπ. μάλλον δεν είναι για μένα.
Πέρασα πολύ καλά και θα την ξαναέβλεπα άνετα γιατί τον οργασμό ουδείς εμίσησε, ούτε εμείς ούτε τα κορίτσια. Ειδικά δε αν έχει και ερωτισμό...είναι win win ξεκάθαρο.

Αυτά από εμέ...καλή χρονιά! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Dom1, Ικτίνος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού