Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Call-Girls 40788
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όμορφη χαμογελαστή κουκλίτσα όπως στις φωτό του γραφείου. Τα χαρακτηριστικά της είναι ακριβώς με αυτά που αναγράφονται στην σελίδα του γραφείου, 27 χρονών, αν και λόγο της μικρής κορμοστασιά της 1,65 και των κανονικών κιλών προς το αδυνατο, μικροδείχνει. Χύμα, αυθεντικός χαρακτήρας με το χαμόγελο, μου ήρθε πίνοντας μια 500αρα μπύρα. Διαβάζοντας προηγούμενες κριτικές την περίμενα πιο ντροπαλή πιο διστακτική αλλά γούσταρα αυτό το είναι της. Η συνέχεια φυσικά και άλλη μπύρα! η επικοινωνία έγινε με τα φτωχά Αγγλικά της βοηθούμενη με τον μεταφραστή του κινητού της και πολύ μα πολύ γέλιο! Όπως είπα και πιο πάνω έχει κανονικά κιλά δεν είναι Skinny ωραίο κορμάκι με δυο τατουάζ φτερά στην κοιλιακή χώρα, στήθος φυσικό μικρό με μεγάλες θηλές. Φιλιά ; πολλά φιλιά παθιάρικα, έντονα και με έντονα συναισθήματα κάνοντας της τρυφερό sex . Αν και είχα ενδοιασμούς αν της αρέσει το γρήγορο και έντονο sex μπορεί κάλιστα, στήσιμο στον τοίχο με το κωλαράκι της να δείχνει το ταβάνια, δείχνει ότι της αρέσει αν και ζορίζεται εχει υπομονή, όπως και στα τέσσερα να δίνω έντονο ρυθμό. Μου άρεσε το sex μαζί της με εναλλαγή στον ρυθμό και παντα να είναι μαζί μου να μην σκέφτεται το επόμενο ραντεβού ή πώς θα την γλυτώσει, τίμιο ραντεβού

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.578
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, George_1969, TOMCRUISE και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού