Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ευκολη επικοινωνία με την Άννα κυριολεκτικά 3 λεπτά στο τηλέφωνο, όπως έχει γραφτεί απο τους φίλους παρακάτω πρόκειται για ένα milf με αρκετά χιλιόμετρα στον χώρο . Οι φωτογραφίες είναι κατά 90% ίδιες με την πραγματικότητα , ήξερα με λίγα λόγια τι θα αντικρύσω επίσκεψη λοιπόν στο bill μιας και εκεί δούλευε αυτές τις ημέρες , εδώ να πω πως μου ζητήθηκε και πιστοποιητικό εμβολιασμού κατά την είσοδο μου στο ξενοδοχείο .
Παίρνω δωμάτιο και καλό για να ενημερώσω αριθμό δωματίου , σε 10 λεπτά ήταν στο δωμάτιο μου αρκετά απόμακρη θα έλεγα στην αρχή αλλά μετά απο κανένα 5 λεπτο όλα μια χαρά μπήκε έκανε το ντουζάκι της και μου ήρθε κάτσαμε στο κρεβάτι καπνίσαμε απο ένα τσιγάρο και είπαμε διάφορα η συνέχεια ήρθε με αρκετά φιλιά με γλώσσα και δάχτυλο στο μουνί της το οποίο αργησε να κατεβάσει ζουμιά αλλά τα κατέβασε εν τέλη ο πρώτος γύρος λοιπόν ξεκίνησε με ακάποτη πίπα εδώ να πω πως ήταν και καύλα κάτι halls που έτρωγε γιατί είχε και αυτό το πάγωμα στο πουτσοκέφαλο , συνέχεια με καβάλημα μετά στα τέσσερα στην συνέχεια ιεραποστολικό όπου της έδωσα μερικά χαστουκια και δεν την χάλασαν καθόλου εδώ να πω πως το μουνί της είναι ένα βαθύ πηγάδι ειδικά μετά που κατέβασε τα ζουμιά της και το τέλος ήρθε στην καπότα μέσα της ενώ είχε χώσει την γλώσσα της μέσα στο στόμα μου ...
Δεύτερος γύρος κάπως παρόμοιος με τον πρώτο όπου είχαμε πάλι πίπα για αρχή αλλά σε αυτή την γύρα έπαιξα μόνο με τον κώλο της και εκεί άξιζε και το 80ρι που έδωσα ευχαριστήθηκα να της γαμάω τον κώλο στενός ωραίος χαστούκια δεχόταν χωρίς κανένα θέμα κανένα μπινελίκι άρχισε να λέει και όταν πλέον πιάσαμε την ώρα της λέω μήπως να το αφήσουμε να μην σε χύσω δεύτερη φορά μιας και πιάσαμε την ώρα μου λέει μην ανησυχείς μωρό μου χαλαρά μετά απο ακόμα δεκα λεπτά και με πόνο στους κοιλικούς την καβάλησα και την έχυσα στο στόμα πήγε πλύθηκε ντύθηκε κάτσαμε κάναμε ακόμα ένα τσιγάρο και έφυγε σε συνολικά κοντά 1,5 ώρας παραμονής στο δωμάτιο ντύθηκα και εγώ και την έκανα .
Εδώ να πω πως το συνολικό κόστος είναι 80 +22 ευρώ το bill μας κάνει 102 δεν είναι άσχημα και πέρασα αρκετά καλά ειδικά εγώ που γουστάρω anal .
Εδώ να πω πως εάν διαβάσετε την κριτική και έχετε να προτείνεται κάτι παρόμοιο σε υπηρεσίες και χρήματα πολύ ευχαρίστως σε pm μιας και μέσα του μηνός θα ξανακατεύω Αθήνα για δουλειές .
Καλή χρονιά με υγεία εύχομαι σε όλους σας και στα ατομα που αγαπάτε .
Ευχαριστώ πολύ τα μέλη του bou για τις πληροφορίες που αναρτούν .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Paupalos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
589
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ntaffy2, Trifonbakatsoulias και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2022
Πως επικοινωνούμε με την κοπέλα;
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιανουαρίου, 2022
80 ευρώ δεν είναι πολλά για γυναίκα πενήντα χρόνων ;
review reaction 1 Yagulas, maradona7, gymaster και 1 ακόμα μέλος
15 Φεβρουαρίου, 2022
Τηλέφωνο μπορείς να στείλεις ;
review reaction 1 hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2022
Σταμάτησε η κοπέλα!;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4