Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η πριγκίπισσα του Χιονιού.

Μετά την προηγούμενη αποτυχία (δες κριτική με Darina από το VIP), αποφάσισα ότι δεν πρέπει να χάσω έτσι την νύχτα αλλά ούτε να είναι το τελευταίο για αυτό τον χρόνο, έπεσαν κάνα δυο μηνύματα ένα γρήγορο τσεκάρισμα, Είδα ότι η Jessı είναι διαθέσιμη αλλά θα έφευγε και είχε χρόνο μόνο για δυο ώρες ( τι να μου κάνουν δυο ώρες με το μενού που έχει έτσι την άφησα στην λίστα μου για άλλη φορά)

Τελικά κανόνισα με την Εμιλη, που την είχα στην λίστα μου αλλά με επιφύλαξη λόγο τις σχεδόν ανύπαρκτης λίστας των έξτρα.
Να ευχαριστήσω το πρακτορείο για την άμεση και γρήγορη εξυπηρέτηση.

Έρχεται και είναι σαν το Ρωσικό λευκό Άι Βασίλη στα φουλ λευκά, ξανθιά μακριά μαλλιά.
Εν σύγκριση με τις φωτογραφίες μπορεί να έχει μια απόκλιση, πιστεύω εάν μακαριστεί, με κατάλληλο φωτισμό, γωνία λήψεις τον φωτογραφιών, και το μαγικό χέρι στην επεξεργασία (λάμψη κλπ) πριν κάποια χρόνια που είναι η φωτογραφίες θα είναι ακριβείς.
Έχουν γράψει οι προηγούμενοι αλλά, το αδύνατο σώμα, το βυζάκι στην θέση του, το κολαράκι τις που είναι επίσης στην θέση του, γενικά όλο το πακέτο σε σχέση με την ηλικία (κάπου στα 30 ) εμένα μου άρεσαν. Όρεξη για σεξ, το κεφι, η θετική ενέργεια, ο ναρκισσισμός τις, παιχνιδιάρικη, όλο το πακέτο, μου γλίτωσε την νύχτα Το μόνο μελανό σημείο η περίεργη πίπα που δεν μπόρεσα να την κατατάξω κάπου. Δεν έχασα την ευκαιρία να την γλύψω (free of charge, ρε τι θα ακούσουμε άλλο... για αποφυγή παρεξηγήσεως, δες κριτική με Darina από το VIP ) αλύπητα αρκετές φορές οπού και τέλειωνε κάθε φορά και με περισσότερη ένταση. Εάν στα έξτρα είχε και το πρωκτικό θα ήταν καλή επιλογή μιας και έτσι όπως το είδα πρέπει να το έχει άλλα δεν το προσφέρει, μπορεί σε εξαιρετικές περίπτωσης. Στυμμένη στα 4 με το σπάσιμο στην μέση ήταν για τρελό σφυροκόπημα.

Ευτυχώς, η κοπέλα ήρθε και μου γλίτωσε την νύχτα. Συνεννοήσιμα Αγγλικά, κουβεντούλα, κρασάκι, μπανάκι, σεξακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2021
Διάρκεια
4 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
560€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.570
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Kontopodis, hornyasfuck και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού