Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 8 10
Call-Girls 22089
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
το πρωτο ερεθισμα για να κλεισω ραντεβού με τη Μπάρμπι ηταν το Τοπ Μοντελ, η συνεχεια ηταν της τηλεφωνητριας που μου λεει : η κοπελα ειναι φοβερη και σαν χαρακτηρας και σαν εμφανιση,αν δε περασεις καλα παρε με πισω,ειναι εγγυημενη.

την ειχα κλεισει απτο μεσημέρι για βραδυ.Εφτασε στην ωρα της ντυμένη καταρχην να πω φοβερα.
εχω παρει αρκετές κοπελες στην πουτανοκαριερα, αλλες απο γραφεια αλλες ανεξαρτητες,πρωτη φορα ηρθε κοπελα με τοσο ωραιο και προσεγμενο ντυσιμο.
απο τις γοβες της κατι τιγρε πανακριβες μεχρι το πανοφορι ενα γουνινο πανεμορφο.φοβερο σετ εσωρουχα,ισως κοστιζε οσο αλλων εσκορτ το ντυσιμο ολοκληρο.
εμφανησιακα ειναι οντως κατηγορια τοπ μοντέλ, skinny, με βυζαρα πολυ ωραια δουλειά και ωραια αισθηση, με πολύ ωραια ακρα πανω κατω,πατουσακια,προσωπακι λεπτεπιλεπτο,μαλλι υπέροχο και επιδερμίδα τελεια σε αισθηση και μυρωδια.
οι τρυπουλες της που τις τιμησα δεοντος ειναι υπεροχες, στενές και λειες σαν μωρου, τις εφαγα για ωρα και της αρεσε πολυ.
στο γαμησι εγω εδωσα ρυθμο,αρχη και τελος.δεν πηρε καποια πρωτοβουλια περα απτα φιλια αλλα με αφησε να κανω οτι ηθελα και αυτό μου αρεσε πολυ.

εχω συναντησει κοπελες μετριες που εχουν ενα τουπε της συμφορας θα το ελεγα εγω και η μπαρμπι ενω θα μπορουσε να εχει και δικαιολογημενα ενα στυλακι περίεργο,σε αντιθεση ειναι ενα απλο πολυ κοριτσι στο χαρακτήρα.

περασα πολυ καλα ,την ευχαριστώ και καλη χρονια να έχουμε ολοι ευχομαι με λιγοτερες σκοτουρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, George_1969 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2021
Ωραίο μουνί κάρφωσες φίλε @takashi, μπράβο σου!!!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1