Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι καυλες στο κοκκινο, οι επιλογες οχι και πολλες κι ο κληρος πεφτει στη florουμπα..

Ηρθε η κυρια, καυλο-ντυσιμο, με φορεμα που οι ΒΥΖΑΡΕΣ της διαγραφονταν απο μεσα..

Καθαρη, μοσχομυριστη, μπηκε, βλεμμα θανατου στα ματια του τυπου " ηρθα να με γαμησεις αλυπητα".....

Απο την αρχη φιλια βαθεια με γλωσσα αλλα οχι διαρκειας...

Ξεντυθηκε γρηγορα, ειναι κοντοπουτανο, εχει ωραιες φριαχτες στητες ΒΥΖΑΡΕΣ, ωραια ποδια, κωλι αποδεκτο, ακρα πανω κατω περιποιημενα...

Μου βγαζει πετσετα κ πεφτει στα 4 για τσιμπουκι....
Βλεπει πουτσο κι αφιονιζεται..
Εκανε mouthfuck μονη της κ σε μια στιγμη τη βοηθησα κι εγω κ της καρφωνα με δυναμη κ μανια το κεφαλι πανω στη πουτσα..

Πηγαμε κρεβατι κι αρχισε τη κρεβατομουρμουρα, δε μου μιλας, δεν ειναι ευγενικο και κατι αλλες πιπες...
Μολις ξεκινουσε την παρλα, της ελεγα shut the fuck up και της τον εβαζα στο στομα,.οποτε και το βουλωνε..
Ειναι λιγο ατσαλη και στην πιπα και στο γλειψαρχιδι, παροτι γλειφει τα παντα...Δεν εχει ρυθμο..

Η πουτσα καγκελο, ανεβαινει απο πανω, στην αρχη δυακολευτηκε αλλα σε 2 λεπτα τον ειχε παρει ολο μεσα κι εκανε βιαιο riding...

Καριολα του ελεους κ του πεους..

Γυρναει ιεραποστολικο, πεσανε τρελα καρφωματα, οι ΒΥΖΑΡΕΣ της να χορευουν, αυτη να κραυγαζει με τη μπασα φωνη της κι εγω να την καρφωνω τερμα βαθεια..

Γυρισμα doggy, καρφωματων συνεχεια, δεν καταλαβαινει τιποτα η πορνη, ακουστηκαμε σ ολον τον οροφο...Κι οι φωνες της κ το σφυροκοπημα..
Το τελος ηρθε μετα απο τρελο σφυροκοπημα διαρκειας με τις βυζαρες της να πηγαινουν πανω κατω..

Μετα παιχτηκε ωραιο μασαζακι απο μερους της, παλι δεν εβαλε γλωσσα μεσα αλλα βαρεθηκα να της τον δινω στο στομα..

Στο γαμησι ειναι σκυλα, δε χαμπαριαζει τιποτα..
Ειναι 30φευγα αλλα με τα πειραγματα που εχει κανει μοιαζει 30..Εχει κ παιδι αλλα εχει κ κορμαρα..

Με τσιροτο στο στομα ειναι για τρελα γαμησια αλλα απο την αλλη πρεπει να ακους κ την μπασα φωνη της......τσοντα

Αεικινητη και χαζοχαρουμενη αλλα δε βαριεσαι, για πουτσο τη θελουμε...

Προτεινεται ανεπιφυλακτα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.152
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Dom1, kamikaze73 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2021
@roughfucker την επόμενη φορά μονωτική ταινία Χαχαχα!Χαχαχα!
P
paparovicz
review reaction 3 review reaction 1 piko, hornyasfuck, redb και 1 ακόμα μέλος
29 Δεκεμβρίου, 2021
Ρε δεν εβαλε γλωσσα μεσα...
Μονο οταν επαιρνε τσιμπουκι κι οταν επεφτε σκληρο γαμησι σταματουσε να μιλαει γιατι βογκουσε..
Καυλα η μπασα φωνη....σκυλου απο το 14ο χλμ εθνικης οδου..

Κανει κρυο στην Ουκρανια, δεν μπορω, κανει ζεστη μεσα στο δωματιο, δεν μοορω..

Ε αποφασισε μωρη ξεκωλιαρα
review reaction 1 review reaction 3 andronikos3, kastrato, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
29 Δεκεμβρίου, 2021
ελαφριά πράγματα... βάλε χεράκι να δαγκώνει για προχωρημένες καταστάσεις... Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck
29 Δεκεμβρίου, 2021
Το έχει το σόι φαίνεται...
review reaction 3 review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4