Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 27 10
Call-Girls 65912
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα προγραμματησει να δω την Μπελλα του glamour ανημερα Χριστουγεννα, πριν απο την εξοδο με φιλους. Ειναι η πρωτη φορα που ειχα κακιστη εμπειρια απο το γραφειο καθως η κοπελα εφυγε ξαφνικα(ειπαν μετα) και δεν με ειδοποιησαν ποτε, με αποτελεσμα για αλλη μια φορα να μην καταφερνω να δω την μουναρα. Κοινως ειχα μεινει με το πουλι στο χερι, και οι επιλογες λιγες λογω μερας. Οι κριτικες αναμεικτες αλλα κατι μου εκανε κλικ οποτε εκλεισα Αλισα.

Η κοπελα στην ωρα της, με ωραια κοκκινα εσωρουχα και πολυ σεξυ. Πραγματι εχει παραπανω κιλακια αλλα τιποτα αντιαισθητικο, και το μαλι εινα σγουρο πλεον. Επισης δεν ειναι κλασσικη ρωσσιδα, δηλαδη εχει σκουρο δερμα, και μεσογειακη εμφανιση, πραγμα που της ειπα και της αρεσε.
Ειναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ και με αψογο δερμα, αλλα δυστυχως με βυζι πλακα. Αλλα ακομα και ετσι το προτειμω απο τις πετρες που πανε και βαζουν και μετα νομιζεις οτι χουφτωνεις σακια με ασβεστη.
Στις υπηρεσιες ηταν ζεστη, χαλαρη και δεν βιαζοταν, αν και η πιπα της ηταν μετρια, και γενικως πολυ gfe.
Σιγουρα ομως δεν κανει αγγαρεια και θελει να περασεις καλα, ενω προσπαθει αν το παει με το ρυθμο που αρεσει στον πελατη.
Αν καποιος δεν εχει θεμα με το μικρο βυζι και την μετρια(προς κακη) πιπα της τοτε δεν θα περασει ασχημα.
Μου αφησε ομως μια ωραια αισθηση/αναμνηση οποτε το προσιμο ειναι θετικο για μενα.

Καλα Χριστουγεννα και καλα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.857
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ntaffy2, Annapurna και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2021
Πως γίνεται να σε φιλούσε με γλώσσα, ενώ
τους άλλους πελάτες δεν τους φιλούσε, όπως έγραψαν ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1