Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νάταλι είχε κάποια κοινά με την Σάρα από την πρώτη κριτική μου στο Μπου. Στην εμφάνιση κυρίως αλλά και στην χαλαρότητα της κοιλίτσας, πράγμα όχι τόσο πολύ σημαντικό για μένα. Ένα άλλο κοινό με την Σάρα ήταν το μεγάλο αιδοίο λόγω του φυσικού τοκετού, αυτό θα με ενοχλούσε κάπως.
Ίσως για αυτό και η επιμονή της να προτείνει τον κώλο της στο πιάτο σου, ήταν το δυνατό της σημείο!
Τα στηθάκια της είχαν βυζάξει το μωρό της, άνθη που είχαν γίνει καρποί να τροφοδοτήσουν με ζωή…
Η Νάταλι ήταν μια χαρά κορίτσι, είχε έρθει να γαμηθεί για να βιοποριστεί, όπως τόσες και τόσες άλλες. Εξαιρούνται βέβαια τα ψώνια του ίνσταγκραμ με τα πλαστικά βυζιά, τα ψαρίσια χείλη, τα Ντουμπάγια και τα Λουί Βουιτόν, τρομάρα τους! Θύματα ενός πολιτισμού που θα αφήσει πίσω του μόνο πλαστικά, πόζες, δήθεν και μια καταστροφική ευμάρεια.
Η ψυχή και η τέχνη είναι σχεδόν παντελώς απούσες στην εποχή μας.
Η Νάταλι δεν θα είναι εδώ πλέον να διαβάσει αυτές τις γραμμές γιατί όπως μου είπε φεύγει για την πατρίδα της και πιθανόν δεν θα ξαναεπιστρέψει.
Πέρασα καλά μαζί της αλλά χλιαρά και επειδή βαρέθηκα να μην παίρνω αυτό που θέλω, το πιό ακριβό από όλα, ψυχή, σταματώ να γράφω κριτικές.
Θα ξαναγράψω για κάποια μόνο εξαιρετική, σαν αυτές τις μοναδικές, λίγες ιέρειες που τυχαν στο διάβα μου και άφησαν το αποτύπωμα τους στην ψυχή και το μυαλό μου.
Άλλωστε δεν είμαι νέος και το τελευταίο που θα με ένοιαζε είναι μόνο η γενετήσια πράξη, πράγμα που αν συνέβαινε θα πήγαινα σε στούντιο και όχι με call girls.
Υπάρχουν τόσοι και τόσοι εδώ μέσα να σας βοηθήσουν για τα τυποποιημένα «τσιμπουκάκι-πισωκολλητό-ελεύθερα πιασίματα» που εγώ περισσεύω.
Έτσι κι αλλιώς εγώ δεν έγραψα σχεδόν ποτέ αυτές καθαυτές κριτικές, έγραφα πάντα για την τρέλα, την μυσταγωγία της ένωσης δυό ανθρώπων έστω και για μια ώρα.

Έτσι πλέον με το «Σουσάμι άνοιξε» και το «Σουσάμι κλείσε» κλείνει αυτός ο κύκλος για μένα.

Ογδονταμία κριτικές, ευχαριστώ για την αποδοχή σας!

Θα τα ξαναπούμε…
Εύχομαι μόνο υγεία για το 2022!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 doc_lin, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2021
Αγαπητέ Gauguin έχω διαβάσει τις πιο πολλές κριτικές σου και δηλώνω εντυπωσιασμένος από την ποιότητα της γραφής και της σκέψης σου!!! Διαπίστωσα από την πρώτη που διάβασα ότι ασχολείσαι με το βάθος της συνάντησης και όχι με την επιφάνεια….!!
Δε δίστασες να βάλεις πολύ μεγάλη βαθμολογία αλλά και πολύ μικρή όταν έπρεπε…
Πάντα αντικειμενικός ..!!!
Διαβάζοντας δική σου θετική κριτική για κάποια κοπέλα την επέλεγα με κλειστά ματια και διαπίστωνα πόσο δίκαιος είσαι!
Να έχουμε λοιπον μια όμορφη και καλή νέα χρόνια και να ξέρεις πως η απουσία σου από το bou θα το κάνει πιο φτωχό…
Να είσαι καλά!!!!!
review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, olddog και 3 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
Εύχομαι να βρεθεί στο διάβα σου, πολύ σύντομα, μια "εξαιρετική" για να διαβάσουμε ακόμη ένα πόνημά σου...
Καπέλο
review reaction 1 TOMCRUISE, kostad1nos, Yatoputso και 4 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
Μην είσαι και τόσο σίγουρος ότι δεν θα ξανάρθει.
Εχει τρια προφιλ στο Bou.
Απλως μας ξεγέλασαν οι φωτο .
review reaction 1 Yatoputso, kostad1nos, olddog και 3 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
θα μου λείψουν οι κριτικές σου, όμως είμαι σίγουρος όταν θα ξαναπετύχεις τη συνεύρεση-ανύψωση θα ξαναγράψεις αυτές που μαγεύουν.
Μέχρι την επόμενη φορά...Καπέλο
review reaction 1 TOMCRUISE, old boy, kostad1nos και 4 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
κριμα για εμας που σε διαβαζουμε .καταλαβαινω οτι οταν ο ποιητης θελει να σταματησει σιγουρα υπαρχουν σοβαροι λογοι να το κανει.με την ελπιδα οτι θα αλλάξεις γνωμη , καθως οι κριτικες σου ηταν παντα ξεχωριστες , θα σε ευχαριστησω για την οαση που υπηρξες στην ερημο των περιγραφων αυτου του site .
review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, olddog και 3 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
Πόσο συμφωνώ μαζί σου!? Σε κάθε λέξη που έγραψες όμως... άλλωστε τα έχω πει κι εγώ στις τελευταίες κριτικές μου.
Οι κριτικές έχουν μετατραπέι πια σε διαγωνισμό καλύτερου γαμιά, και φυσικά μεγάλο ποσοστό αυτών σε διαφήμιση-δυσφήμιση από προμότορες και εγκάθετους!
Δεν ξέρεις τι να πιστέψεις πια...

Επειδή όμως η "πένα" σου είναι πολύτιμη, έστω για εμάς τους λίγους, ξανασκέψου την απόφαση σου και εύχομαι να ανακαλέσεις....έστω μερικώς!

ΥΓ: διαγωνισμό "Ρόκο Σιφρέντι" λέω να τον ονομάσουμε και να τον προκηρύξουμε κιόλας!!

Καπέλο
review reaction 1 TOMCRUISE, miraculous mandarin, kostad1nos και 5 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
Ζωγράφε μας ,

Το κείμενο σου ήταν ναι μεν απλό αλλά τουλάχιστον συγκινητικό !
…και τόσο ουσιαστικό !
Αξίζεις να είσαι ακριβοθώρητος και να σε χαιρόμαστε όπως κι όταν πρέπει !

Εγκάρδιες ευχές σε όλους μας !

Μετ'εκτιμήσεως ,
C27. -
review reaction 1 TOMCRUISE, old boy, kostad1nos και 5 άλλα μέλη
26 Δεκεμβρίου, 2021
Κλείσατε τον κύκλο με μια κριτική που μιλά περισσότερο για την έλλειψη, παρά για την παρουσία. Συμμερίζομαι την μελαγχολία σας αγαπητέ gauguin, αντιλαμβάνεστε όμως πόσο a priori υπονομευμένη είναι η απόπειρα διεκδίκησης μιας εκ βαθέων εμπειρίας μέσω της μίσθωσης, αυτής της σποράς αναπαραγωγής του παρηκμασμένου πολιτισμού μας. Και στις εξαιρετικές περιπτώσεις που αυτό συμβαίνει, μετεωριζόμαστε απλά πάνω από το χάσμα της εξάντλησης, της ανατροπής ή ακόμη χειρότερα, της φενάκης. Ίσως όμως αυτός ο μετεωρισμός να αποτελεί και το αναγνωρίσιμο και ευκρινέστερο ίχνος μιας κατά τα λοιπά πελιδνής ζωής.

Ευχαριστώ για τις εμπνευσμένες και επιμελημένες κριτικές. Εύχομαι υγεία για τη νέα χρονιά.
review reaction 1 TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 144988, Yatoputso και 4 άλλα μέλη
27 Δεκεμβρίου, 2021
A real highway man 's farewell! Η ευγένεια και ο ρομαντισμός του να κλέβεις στιγμές στον δρόμο. Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε ...Καπέλο
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, rodriguez65, miraculous mandarin και 8 άλλα μέλη
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9